Kriminalai (2016-01-05)

Pavogė
Gruodžio 30 d. Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaimo gyventojas (45 m.) pastebėjo, kad patekta į gyvenamojo namo vidų, iš kur pavogtas mobiliojo ryšio telefonas, o nuplėšus garažo durų pakabinamą spyną, pavogta 30 litrų dyzelinių degalų ir 5 litrai variklio tepalo. Nuostolis 80 eurų.

Gruodžio 30 d. Lukšių kaimo gyventojas pranešė, kad praėjusių metų gruodžio 20 d. iš savo banko sąskaitos į nežinomo asmens sąskaitą pervedė 180 eurų ir iki šiol negavo užsakytos prekės (mobiliojo ryšio telefono „iPhone5s“). Nuostolis 180 eurų.

Gruodžio 31 d. apie 10 val. Griškabūdžio žemės ūkio bendrovėje dirbantis asmuo pastebėjo, kad iš bendrovės  teritorijos, nuplėšus pakabinamą spyną, iš šulinio pavogtas vandens siurblys. Turtas draustas, žala tikslinama.

Gruodžio 31 d. Šilgalių kaimo gyventojas pastebėjo, kad įsibrauta į jam priklausančios sodybos ūkinį pastatą (kluoną), iš kur į kiemą buvo išvilktas automobilio ZIL 130 galinis tiltas, kuris buvo bandytas supjaustyti, tačiau nusikalstama veika nebuvo baigta dėl nežinomų priežasčių.
 
Smurtavo
Gruodžio 30 d. apie 21 val. gautas moters (41 m.), gyvenančios Kiduliuose, pranešimas, kad prieš ją smurtavo jos sutuoktinis (55 m.). Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Mirė
Gruodžio 31 d. apie 9 val. Šakiuose Šaulių gatvėje esančiame namo koridoriuje, prie laiptų, buvo rastas šiame name gyvenančio vyro (54 m.) kūnas. Pirminiais duomenimis, jis nukrito nuo laiptų. Kūnas išsiųstas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Jurbarko poskyrį mirties priežasčiai nustatyti.

Apgavo
Gruodžio 31 d. apie 17 val. Giedručių kaimo gyventojai paskambino giminaite prisistačiusi moteris, kuri pasakiusi, kad sukėlė avariją, paprašė paskolinti žalos atlyginimui pinigų, nes kitaip  jai gresia baudžiamoji atsakomybė. Toliau telefonu kalbėjo policijos pareigūnu prisistatęs asmuo, kuris diktavo paskolos raštelio tekstą. Netrukus į pareiškėjos namus atvyko nenustatytas asmuo, kuriam ji padavė 400 eurų.

Įsibrovė
Sausio 1 d. apie 1 val. į moters (45 m.) butą, esantį Šakiuose Vytauto gatvėje, atėjo du nepažįstami asmenys: moteris ir vyras. Nepažįstamas vyriškis virtuvėje su ja apsižodžiavo ir, nuo veido nuėmęs jai akinius, iš buto pasišalino kartu su moterimi. Dėl pavogtų akinių moteriai padaryta 216 eurų turtinė žala.

Pasikorė
Sausio 1 d. apie 22 val. garaže, esančiame Gelgaudiškio seniūnijos Skaistakaimio kaime, buvo rastas pasikoręs vaikinas (23 m.). Apžiūrėjus kūną išoriškai smurto žymių nepastebėta.

Sumušė
Sausio 1 d. apie 4 val. pirtyje, esančioje Žvirgždaičių seniūnijos Janukiškių kaime, kilusio konflikto metu pažįstamas asmuo su kitu, nukentėjusiam nepažįstamu asmeniu sumušė vaikiną (28 m.), gyvenantį Kudirkos Naumiestyje. Šakių ligoninėje jam diagnozuota II delnakaulio lūžis, kairės plaštakos, galvos sumušimas.  

Sausio 2 d. apie 19 val. Girėnų kaime pažįstamo asmens namuose  neblaivus vyras (43 m.), trenkdamas 3 kartus per rankas, spirdamas keletą kartų į rankas ir kojas, pasipriešino Šakių policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus policijos pareigūnui.

Sausio 3 d. Barzdų seniūnijos Baltrušių kaimo gyventoja (19 m.) kreipėsi į policiją, nes šių metų sausio 2 d. apie 23 val. Griškabūdžio laisvalaikio centro salėje ir greta jos ją sumušė 3 ar 4 nepažįstamos merginos ir vienas vaikinas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.