Gelbėjo galviją

Ugniagesiams gelbėtojams teko traukti į tvenkinį įkritusią karvę. Galvijas nenukentėjo.

Liepos 27 d., apie pietus, Šakių priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai buvo pranešta, kad Šakių seniūnijoje, Girėnų kaime, į tvenkinį yra įkritęs galvijas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, savininkė pasakojo, kad, atvedusi karvę prie tvenkinio ir tik trumpam palikusi, nuėjo atsivesti kito gyvulio, tuomet karvė ir įsmuko. Moteriai vienai nepavyko karvės ištraukti, tad paskambino į bendrąjį pagalbos telefoną. Ugniagesiams gelbėtojams teko bristi į tvenkinį, apjuosti karvę diržais ir, panaudojus automobilio gervę, karvę sėkmingai buvo ištraukta į krantą.

Kaip informavo priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyr. inspektoriaus Rolandas Pavalkis, tokių atvejų, kai reikia gelbėti galvijus, pasitaiko dažnai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.