Gelbėjo galviją

Ugniagesiams gelbėtojams teko traukti į tvenkinį įkritusią karvę. Galvijas nenukentėjo.

Liepos 27 d., apie pietus, Šakių priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai buvo pranešta, kad Šakių seniūnijoje, Girėnų kaime, į tvenkinį yra įkritęs galvijas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, savininkė pasakojo, kad, atvedusi karvę prie tvenkinio ir tik trumpam palikusi, nuėjo atsivesti kito gyvulio, tuomet karvė ir įsmuko. Moteriai vienai nepavyko karvės ištraukti, tad paskambino į bendrąjį pagalbos telefoną. Ugniagesiams gelbėtojams teko bristi į tvenkinį, apjuosti karvę diržais ir, panaudojus automobilio gervę, karvę sėkmingai buvo ištraukta į krantą.

Kaip informavo priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyr. inspektoriaus Rolandas Pavalkis, tokių atvejų, kai reikia gelbėti galvijus, pasitaiko dažnai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.