Kova dar nebaigta

Galbūt Barzdų bendruomenės centras, sulaukęs palankaus Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimo, manė lengviau atsikvėpsiantis, tačiau byla keliauja į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą.

Priminsime, kad Vilniaus apygardos administracinis teismas įpareigojo Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją iš naujo išnagrinėti Barzdų bendruomenės projekto tinkamumą finansuoti. Tačiau ministerija nesupranta, kaip jie gali iš naujo vertinti projektą, jei finansavimas buvo numatytas pernai, o nepanaudotos lėšos yra valstybės ižde.

Barzdų bendruomenės centro pirmininkė Ilona Leleivienė sako, kad ją šioje situacijoje glumina keletas dalykų – pirmiausiai, kaip buvo skirstyta parama, kai su mažesniais balais projektai gavo daug didesnę paramą, o Barzdų projektas, įvertintas 62 balais iš 80 galimų ir jam skirta tik 1049 eurų. Be to, parama buvo skirta cementui, augalams ir viešinimui, nors buvo prašoma treniruokliams, aplinkos sutvarkymui bei paskaitoms socialinei atskirčiai mažinti. Taip pat, kaip sako pirmininkė, ar ministerija kompetentinga įvertinti ir nuspręsti, kad bendruomenė nepajėgi ir vėliau skirto finansavimo esą tiesiog neįsisavins.

„Galų gale dėl kieno kaltės tas laikas sumažėjo?“ – retorinį klausimą kėlė I. Leleivienė.

Galiausiai ministerija apskundė teismo sprendimą ir dabar barzdiškių projektą bei situaciją nagrinės ir aukštesnės instancijos teismas. I. Leleivienė sako tokios eigos nesitikėjusi, bet bendruomenė laikosi savo ir pasiduoti neketina.

„Mes nekeičiame pozicijos. Mes manome, kad tikrai esame teisūs“, – kalbėjo pirmininkė.
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.