Vėl rasti sprogmenys

Savaitgalį rajone vėl aptikta sprogmenų. Atvykę išminuotojai 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje, kitas pranešimas apie rastą sprogmenį nepasitvirtino.

Balandžio 21 d. 16.54 val. buvo gautas pranešimas, kad Žvirgždaičių mstl. Justino Staugaičio g. rastas sprogmuo. Buvo įvestas planas ,,Skydas“. Atvykus PGP, buvo užtikrintas saugumas šalia sprogmens, kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo būrys ir sunaikino vietoje 82 mm minosvaidžio miną.
 
Kitos dienos vakarą planas „Skydas“ buvo įvestas Lekėčių sen. Kretkampio k. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad rastas objektas nėra sprogmuo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.