Vėl rasti sprogmenys

Savaitgalį rajone vėl aptikta sprogmenų. Atvykę išminuotojai 82 mm minosvaidžio miną sunaikino vietoje, kitas pranešimas apie rastą sprogmenį nepasitvirtino.

Balandžio 21 d. 16.54 val. buvo gautas pranešimas, kad Žvirgždaičių mstl. Justino Staugaičio g. rastas sprogmuo. Buvo įvestas planas ,,Skydas“. Atvykus PGP, buvo užtikrintas saugumas šalia sprogmens, kol atvyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono sprogmenų neutralizavimo būrys ir sunaikino vietoje 82 mm minosvaidžio miną.
 
Kitos dienos vakarą planas „Skydas“ buvo įvestas Lekėčių sen. Kretkampio k. Atvykę J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad rastas objektas nėra sprogmuo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.