Kriminalai (2023-05-05)

Smurtavo
Balandžio 29 d. apie 22.25 val. Lukšių sen. Miliškių k., namuose kilus konfliktui, neblaivus vyras (g. 1995 m.) smurtavo prieš vyrą (g. 1992 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
 
Balandžio 29 d. apie 23 val. Šakiuose, S. Banaičio g., namuose kilus konfliktui, vyras (g. 1979 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1985 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Gegužės 1 d. 16.10 val. Šakiuose, Šiaulių g., bute kilus konfliktui, neblaivus vyras (g. 1972 m.) smurtavo prieš vyrą (g. 1971 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
Gegužės 1 d. 20.25 val. Sintautuose, P. Vaičaičio g., namuose kilus konfliktui, vyras (g. 1978 m.) smurtavo prieš moterį (g. 1977 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Vagystė
Gegužės 3 d. nakties metu iš pastato uždaro kiemo, esančio Šakiuose, Birutės g., pavogtos statybinės medžiagos, t. y. 8 ritiniai šildomų grindų vamzdžių, 3 kubiniai metrai polisterolo. Patirta turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.