Nemune rastas skenduolio kūnas

Gegužės 1 d. vakarą bendrosios pagalbos centras sulaukė skambučio iš Šakių rajono. Ties Obeliškių kaimu (Plokščių sen.) Nemuno upės pakrantėje žvejai aptiko nuskendusio žmogaus palaikus.

Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pirmadienį 19.17 val. buvo gautas pranešimas, kad Nemuno upėje, prie kranto esančiuose krūmuose, matomas lavonas. Ties Obeliškių kaimu žvejoję vyrai žmogaus palaikus aptiko užsikabinusius už krūmų prie kranto. Ilgai vandenyje buvęs vyriškos lyties kūnas buvo labai stipriai apiręs. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
 
Kaip ketvirtadienį informavo Šakių policijos pareigūnai, gegužės 3 d. buvo nustatyta ir skenduolio tapatybė. 1992 m. gimęs vyriškis gyvenamąją vietą buvo deklaravęs Raseinių r., tačiau dažnai lankydavosi Kaune. Dingusiojo ieškojo Raseinių policijos pareigūnai. Artimieji atpažino vyriškio kūną. Paaiškėjo, kad Nemuno upės pakrantėje rastas sausio 18 d. nuo tilto nušokusio 31-erių vaikino kūnas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.