Kriminalai (2023-04-28)

Išviliojo
Balandžio 23 d. 22.28 val. Šakių r. policijos komisariate gautas moters (g. 1984 m.) pareiškimas, kad tą pačią dieną 22.16 val. į mobiliojo ryšio telefoną gavo SMS žinutę su klaidinančiu pranešimu iš „VMI“ bei nuoroda, kurią aktyvavus ir suvedus prisijungimo prie el. banko slaptažodžius iš moters banko sąskaitos į nežinomo asmens sąskaitą pervesta 690 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.

Sveikatos sutrikdymas
Balandžio 24 d. 17.50 val. į Šakių ligoninę pristatytas neblaivus (3,40 prom.) vyras (g. 1972 m.), kuris pervežtas ir paguldytas į Kauno ligoninę. Pradėta medžiaga pagal LR BK 138 str. 1 d.
 
Smurtavo
Balandžio 25 d. 22.08 val. Griškabūdžio sen. Zygmantų k., namuose kilus konfliktui, neblaivus (2,92 prom.) vyras (g. 1979 m.) smurtavo prieš neblaivią (1,61 prom.) moterį (g. 1981 m.). Įtariamasis sulaikytas ir pristatytas į ilgalaikio sulaikymo patalpas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Vairavo neblaivi
Balandžio 25 d. apie 11.00 val. Gelgaudiškyje, Nemuno g., automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivi moteris (g. 1975 m.). Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,12 prom. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.