Į kitą konkurso etapą pateko „Žiburio“ gimnazijos antrokai

Šakių „Žiburio“ gimnazijos 2a klasės komanda džiaugiasi įveikusi pirmąjį konkurso „Aš ir policija“ etapą ir jau ruošiasi kitam iššūkiui, kuris vyks „Pabėgimų kambaryje“. Organizatorių nuotr.

Pirmadienį Šakių rajono policijos komisariate vyko Lietuvos policijos konkurso moksleiviams „Aš ir policija“ pirmas etapas. Jame susirungė aštuonios komandos – dvi Šakių „Žiburio“ gimnazijos ir po vieną iš Lukšių Vinco Grybo ir Griškabūdžio gimnazijų, Gelgaudiškio ir Sintautų pagrindinių mokyklų, Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus ir Kudirkos Naumiesčio „Jaunojo pasieniečio“ būrelio.

Pirmame etape moksleivių laukė protų mūšis, sudarytas iš klausimų apie Lietuvos policijos, valstybės kūrimo istoriją, Konstitucijos pagrindus, Kelių eismo taisykles bei nepilnamečių daromų nusikaltimų atsakomybę. Pasak Šakių bendruomenės pareigūnės Aušros Mockevičiūtės, kova buvo tikrai rimta, ypač tarp Šakių „Žiburio“ gimnazijos pirmokų ir antrokų bei Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komandų.

Šį kartą geriausias žinias parodė Šakių „Žiburio“ gimnazijos 2a klasės komanda. Antrąją užėmė tos pačios gimnazijos pirmokų komanda. Trečioje vietoje liko lukšiečiai.

Pirmos vietos laimėtojai – Karolis Alyta, Ieva Sakalauskaitė, Gintarė Šitkauskaitė ir Deimantė Viliūšytė, kuriems konkursui pasiruošti padėjo istorijos mokytoja Žaneta Pratusevičienė ir socialinė pedagogė Ligita Kajackienė, keliaus į antrą konkurso etapą ir toliau varžysis iššūkių žaidime „Pabėgimų kambarys“.

Šiame žaidime nugalėjusios dešimties apskričių komandos dalyvaus orientavimosi varžybose, po kurių paaiškės trys geriausios šalies komandos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.