Iš ugnies gniaužtų išgelbėtas padegėjas po paros vėl žarstėsi grasinimais

Gaisrai Sudarge Liepų g. kyla ne pirmą kartą, kovo 29d. uždūmintose patalpose rastas ir atgaivintas vyras, galimai pats ir sukėlęs gaisrą. Šakių PGT nuotr.

Dvi dienas iš eilės ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti gaisro į to paties namo kiemą Sudarge. Vieno įvykio metu ugniagesiai ne tik iš degančio namo ištraukė jau be sąmonės buvusį vyrą, bet jį ir atgaivino. Po paros laiko galimai tas pats asmuo vėl šokdino ugniagesius pranešdamas, kad žada padegti namą.

Kovo 29 dieną 23.15 val. buvo gautas pranešimas, kad Sudargo k. Liepų g. dega apleistas pastatas. Atvykus Sudargo ugniagesiams, namo patalpos buvo uždūmintos, ugniagesiai dar spėjo pamatyti, kaip į vidų įėjo žmogus.

Dėl didelio patalpų uždūminimo Sudargo ugniagesiai patekti į namo vidų negalėjo, nes neturėjo kvėpavimo organų apsaugos aparato. Sudargo ugniagesiams į pagalbą jau skubėjo kolegos iš Jurbarko. 23.30 val. vienoje iš uždūmintų patalpų rastas vyras nekvėpavo, jį ugniagesiai išnešė į lauką, pradėjo gaivinti. Nukentėjusysis buvo gaivinamas apie 10 min., tuomet atgavo sąmonę ir pradėjo kvėpuoti. Kaip tik tuo metu į įvykį atvyko greitosios pagalbos medikai ir 1971m. gimusį nukentėjusįjį išvežė į ligoninę.

Pastatas buvo medinis, su mansarda, 13×10 m dydžio, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Viename iš kambarių degė į krūvą sukrautos malkos. Apdegė apie 2 m² medinės sienos.

Jau kitos dienos, šeštadienio, pavakarę ugniagesiai vėl skubėjo į to paties namo kiemą. Neprisistatęs asmuo pranešė, kad padegs namą. Atvykę ugniagesiai namo pastogėje rado degančius kelis laikraščio lapus, kurie buvo užgesinti. Galimai gaisrą sukėlė tas pats asmuo. Jis buvo išvežtas į psichiatrijos ligoninę.

Šiame name gaisras kilo ir kovo 19 d., galimai tas pats asmuo padegė šiukšlių krūvą. Tada jis irgi buvo išgabentas į psichiatrijos ligoninę.

Dėl kovo 19 d. įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu, kai dėl to galėjo nukentėti žmonės pagal BK 187 str. 2 d.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.