Kriminalai (2024-04-05)

D. Pavalkio nuotr.

Vairavo neblaivus
Kovo 29 d. 9.58 val. Šakių sen. Matulių k. patikrinimui sustabdytas mopedas „Super Soco“, kurį vairavo neblaivus, teisės vairuoti šią transporto priemonę neturintis vyras (gim. 1977 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,65 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo neblaiviam, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Vagystė
Balandžio 2 d. 15.55 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas vyro (gim. 1979 m.) pranešimas, kad balandžio 2 d. apie 15 val. Naudžių k. Naudžių g. pastebėta jog išimtos garažo priestato durys ir pavogtas keturratis motociklas „CFMOTO CFORCE“. Patirta 4490 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto vagystės pagal LR BK 178 str. 3 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.