Kriminalai (2024-04-05)

D. Pavalkio nuotr.

Vairavo neblaivus
Kovo 29 d. 9.58 val. Šakių sen. Matulių k. patikrinimui sustabdytas mopedas „Super Soco“, kurį vairavo neblaivus, teisės vairuoti šią transporto priemonę neturintis vyras (gim. 1977 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,65 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo neblaiviam, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Vagystė
Balandžio 2 d. 15.55 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas vyro (gim. 1979 m.) pranešimas, kad balandžio 2 d. apie 15 val. Naudžių k. Naudžių g. pastebėta jog išimtos garažo priestato durys ir pavogtas keturratis motociklas „CFMOTO CFORCE“. Patirta 4490 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto vagystės pagal LR BK 178 str. 3 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.