Kriminalai (2024-04-05)

D. Pavalkio nuotr.

Vairavo neblaivus
Kovo 29 d. 9.58 val. Šakių sen. Matulių k. patikrinimui sustabdytas mopedas „Super Soco“, kurį vairavo neblaivus, teisės vairuoti šią transporto priemonę neturintis vyras (gim. 1977 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,65 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo neblaiviam, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Vagystė
Balandžio 2 d. 15.55 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas vyro (gim. 1979 m.) pranešimas, kad balandžio 2 d. apie 15 val. Naudžių k. Naudžių g. pastebėta jog išimtos garažo priestato durys ir pavogtas keturratis motociklas „CFMOTO CFORCE“. Patirta 4490 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės turto vagystės pagal LR BK 178 str. 3 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.