Tarp apdovanojimų sulaukusių savivaldybių – ir Šakiai


Praėjusį ketvirtadienį Vidaus reikalų ministerijos (VRM) iškilmingo renginio metu buvo paminėta Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės diena. Šventinio renginio metu įteiktos padėkos.

Jos skirtos ne tik ministerijai pavaldžių įstaigų specialistams ir pareigūnams, bet ir 17-ai šalies savivaldybių už civilinės saugos stiprinimą – lyderystę plečiant priedangų tinklą. Tarp apdovanotų ir Šakių r. savivaldybė. Padėką iš ministrės atsiėmė renginyje dalyvavęs meras Raimondas Januševičius.

Ministrė Agnė Bilotaitė dėkojo savivaldybių vadovams už proveržį šioje srityje, iniciatyvą ir rūpinimąsi žmonėmis bei ragino nenuleisti rankų – nuveikti ne tik tai, kas privalu, bet ir dar daugiau, siekiant užtikrinti visų mūsų ir mūsų artimųjų saugumą.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.