Svečiavosi žemės ūkio kooperatyvo „Baltas“ atstovai

Šakių rajono savivaldybė skelbia, jog praėjusį ketvirtadienį su meru Raimondu Januševičiumi susitiko neseniai įkurto, pieninkystėje besispecializuojančio žemės ūkio kooperatyvo „Baltas“ atstovai – ūkininkas Egidijus Kleinaitis, ūkininkas Gediminas Vėlavičius ir konsultantė Vitalija Jankauskaitė-Milčiuvienė. Į susitikimą atvyko ir ūkininkas, tarybos narys Ramūnas Kaunas.


Pasak tauragiškio E. Kleinaičio ir šilališkio G. Vėlavičiaus, kooperatyvą nuspręsta įkurti po pavasarį smogusios pieno kainų krizės, kuri ir tapo lašu, galutinai perpildžiusiu kantrybės taurę. Tad pokyčių bei geresnių sąlygų šie pasiryžo siekti surėmę pečius, o keliaudami po rajonus stengiasi susipažinti, pasikalbėti su ūkininkais, paskleisti žinią apie galimybę jungtis prie kooperatyvo.

Vizito mūsų savivaldybėje metu svečiai aplankė Petro Puskunigio vadovaujamą Griškabūdžio žemės ūkio bendrovę, pasidalino savo patirtimis ir užmezgė naujus kontaktus.

Savivaldybė informuoja, kad susitikimo metu buvo užsiminta ir apie pieno logistikos centro įkūrimą Šakių rajone su galimybe plėstis į pieno perdirbimo gamyklą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.