baneris leidinys

burbulaiAgnė NAUMAVIČIŪTĖ
 
Rugpjūčio 31-ąją, paskutinę vasaros dieną, J. Lingio parke skambėjo vaikų balsai, o aplink skraidė muilo burbulai. Šakių šeimų asociacija suorganizavo renginį, kurį pavadino „Burbuliatoriumi“.
 
Nuotr. J. Lingio parke susirinkę vaikai ir jų tėveliai paskutinę vasaros dieną praleido pūsdami oro burbulus.
 
Burbulus pūtė antrą kartą
 
Kaip pasakojo Šakių šeimų asociacijos pirmininkė Ieva Bernotaitė, burbulų šventė surengta jau antrą kartą. Pirmą kartą visi norintieji šia pramoga galėjo pasimėgauti gegužės mėnesį.

„Apskritai šią mintį pasiskolinome iš didžiųjų miestų, kuriuose Burbuliatorius vyksta kas antrą pirmadienį. Iš tikrųjų labai smagi idėja, kuri realizuota 15-oje Europos šalių. Mūsų organizuotame Burbuliatoriuje pirmą kartą susirinko nedaug žmonių, o šį kartą renginys buvo daug labiau pasisekęs“, – kalbėjo I. Bernotaitė.

Asociacijos narė minėjo, jog pasitelkiant kitų miestų gerąją patirtį taip pat ketinama burbulų šventę organizuoti nuolat.

„Pamatėme, jog susirinko daug mamų su mažyliais, kuriems tai buvo labai linksma pramoga, tad kodėl jos nepadarius nuolatine? Juolab, kad lėšų tam taip pat nereikia itin daug. Tereikia pasigaminti skystį burbulams ir poros lazdelių jiems skraidinti“, – mintimis dalijosi I. Bernotaitė.

Asociacijai – vieneri

„Šakių mamų klubo“ pavadinimu startavusi, o dabar į Šakių šeimų asociaciją išaugusi organizacija rugsėjį švenčia vienerių metukų gimtadienį. I. Bernotaitė pasakojo, kad pačioje pradžioje asociacijoje buvo vos kelios mamos, o pačiame pirmame susirinkime dalyvavo tik dvi mamos. Tačiau I. Bernotaitė teigia, kad dabar asociacijoje esantys 22 nariai yra aktyvūs, dalyvauja susirinkimuose, o svarbiausia – yra kupini idėjų ir pasiūlymų.

„Savaime suprantama, kad pradžioje neturėjome daug narių. Už tai dabar esame 22 aktyvūs žmonės, kurie darbuojasi dėl vieno tikslo – dėl vaikų gerovės. Tiesą pasakius, jei matau, kad kažkurie nariai tik priklauso asociacijai, bet visiškai nedalyvauja jos veikloje, braukiu tokius narius iš sąrašo, nes tikrai svarbu ne tik priklausyti, bet ir dalyvauti“, – sakė asociacijos pirmininkė.

Planų daug

Pasiteiravus I. Bernotaitės, ką asociacija spėjo nuveikti per vienerius metus, pasipylė ištisas nuveiktų darbų sąrašas. Svarbiausia, jog asociacijos nariai ne tik rengė projektus, bet ir su mielu noru dalyvaudavo renginiuose, į kuriuos būdavo pakviesti.

„Anksčiau daugumą projektų kuruoti apsiimdavau pati, tačiau dabar viskas pasikeitę, pasiskirstėme sferomis ir stengiamės kiekvienas atlikti savo darbus“, – minėjo pašnekovė.

Kalbant apie ateities planus ir kokius projektus Šakių šeimų asociacija tyliai planuoja, asociacijos pirmininkė šyptelėjusi tarstelėjo: „Daugiabučių žaidimų aikštelės.“ Daugiau nenorėjo pasakoti ir prašė palaukti vėlesnio laiko.
 
Gigantiškų muilo burbulų receptas:
 
• 3 l vandens
• 250 ml indų ploviklio
• 110 g kukurūzų krakmolo
• 24 g (du valg. š.) kepimo miltelių
• dviejų lazdelių, perrištų virvele
• kibiro

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos