baneris leidinys

Birželio 3 d. Zanavykų muziejuje atidaryta Antanavo bendruomenės atstovių Olgos Biskienės ir Rimos Biskytės – motinos ir dukros – siuvinėtų darbų paroda „Spalvotos laisvalaikio valandos“.

Siuvinėjimas – didelio kruopštumo, atidumo ir spalvų pajautimo reikalaujantis užsiėmimas. Paveikslai kviečia lankytoją žvelgti ne tik iš toli, tačiau prieiti artyn. Tik gerai įsižiūrėjęs įsitikini, jog paveikslai ne tapyti, o siuvinėti. Kiekvienas dygsnis paveiksluose išreiškia motinos ir dukros kūrybiškumą ir kruopštumą. Šioje parodoje – per trejus metus išsiuvinėti darbai. Kiti buvo padovanoti draugams ir pažįstamiems Lietuvoje, nemažai darbų iškeliavo į JAV, Prancūziją, Vokietiją ir kitas valstybes.
 
Siuvinėti paveikslai savo vertę įgauna ne tik dėl investuoto laiko ar medžiagų, tačiau ir dėl sudėtų minčių, palinkėjimų kitiems. Parodos atidarymo metu koncertavo folklorinis ansamblis „Šakija“ (vadovė V. Snudaitienė), kuris atliko liaudies dainas bei romansus, porino nuotaikingus pasakojimus zanavykiška tarme.

Parodos autorės sulaukė daugybės sveikinimų. Koncertą dovanojo Kazlų Rūdos senjorų klubas, kuris ne tik dainavo, tačiau ir parodė nuotaikingą vaidinimą apie kaimynes.
Parodą Zanavykų muziejaus antrojo aukšto laikinųjų parodų salėje galima aplankyti iki birželio 30 d.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos