akcija2024 568px

Praėjusį sekmadienį Kidulių dvaro laisvalaikio salėje buvo minima Tarptautinė moters diena. Pasiūlymu pasilepinti susigundė net trys dešimtys įvairaus amžiaus moterų. Visa popietė buvo skirta pašnekesiams apie grožį, sveikatą ir dvasinę ramybę. Žvakių šviesa, gėlės bei gaivūs eterinių aliejų aromatai padėjo sukurti itin jaukią atmosferą, tad niekas neskubėjo namo, nors moterys atvyko ir iš Šakių, ir iš Jurbarko, ne tik iš Kidulių seniūnijos.

Julija Macijauskienė pasakojo apie savo ryšį su bitininkyste ir pati svarstė, kad veikiausiai būtent medus ir bitės padėjo jai išlaikyti gerą sveikatą. Ji dalinosi pačios išbandytais bei knygose atrastais receptais, pasakojo, kokios Nemuno lankose randamos žolelės kuo naudingos. Degustacijai buvo pateiktos kelios mažiau įprastos arbatos ir populiariausios Macijauskų ūkio medaus rūšys. Moterys noriai grįždavo prie arbatos stalelio, kur lengvai vystėsi pašnekesiai įvairiomis temomis. Antrame aukšte odos priežiūros ir greito makiažo paslapčių mokė visažistė Gintarė Baltrušaitienė, o pasigražinusios moterys mielai pozavo improvizuotoje foto studijoje ir su elegantiškomis skrybėlaitėmis, ir be jų. Apie stresą ir jo pasekmių šalinimą pasakojo masažistas Vytautas Janulaitis. Moterys noriai gulėsi ant masažo stalo, kad įsitikintų jo žodžiais. Dar giliau dvasinės ramybės paieškoti kvietė keramikos dirbtuvės. Kidulių jaunimo ekologinio klubo „Šerenta“ vadovė Inga Navlickienė pasakojo ne tik apie tai, kaip paversti savo idėją moliniu papuošalu, bet ir apie keramikos užsiėmimų naudą sveikatai bei kūrybiškumui. Daug dėmesio sulaukė chna tatuiruotės. Pasak žinovų, tai gerų palinkėjimų piešiniai ant kūno ir net jų piešimas laikomas meditacija. Galbūt todėl net po kelių valandų darbo Milva Martišiūtė šypsojosi ir džiaugėsi rezultatais ne mažiau nei egzotiškai pasipuošusios moterys.
 
Renginio sumanytojos ir organizatorės teigia, kad dalyvių gausa viršijo lūkesčius ir tai labai džiugina. Kidulių dvare dirbanti komanda sėkmingai atliepia skirtingus gyventojų kultūrinius poreikius, tačiau taip specifiškai į moteris atsigręžta pirmą kartą. Išskirtinis susidomėjimas ir Kidulių krašte veikiančių specialistų noras įsitraukti į bendruomenės veiklą skatina plėsti laisvalaikio praleidimo būdų spektrą. Kol kas Kidulių jaunimo ekologinis klubas „Šerenta“ kviečia į keramikos ir jogos pamokas, pavadintas „Gyvenimo tempo lėtinimo užsiėmimais“. Nors veiklos pirmiausia siūlomos moterims, tinka ir vyrams.

Monika Būblaitytė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos