baneris leidinys

Kovo 19 d. Vilkaviškio kultūros centre vyko Sūduvos krašto kaimo kapelų šventė-varžytuvės „Grok Jurgeli – 2017“. Renginyje ypač pasisekė Keturnaujienos liaudiškai kapelai „Liocai“ (vadovas Albinas Šlakaitis). Jie ir Vilkaviškio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Vingis“ mūsų regionui rudenį atstovaus finaliniame koncerte.

A. Šlakaitis džiaugėsi: nors varžovai šiemet pasitaikė itin stiprūs, bet komisija  pirmąją vietą skyrė jų kapelai. Tiesa, „Liocai“ šiose varžytuvėse nugalėtojais tampa jau trečią kartą, pirmą kartą sėkmė nusišypsojo 2013 m., antrąkart – 2015 m.
 
„Praėjusius kartus taip pat buvo nelengva, bet šiemet susirungėme su profesionalais, tad didelių vilčių pelnyti pirmąją vietą buvo ne tiek ir daug“, – sakė A. Šlakaitis.

Kapelos vadovas kalbėjo, kad už tokį laimėjimą pirmiausiai reikia padėkoti kapeloje muzikuojančių kraštiečių artimiesiems. Mat besirengdama konkursui kapela itin daug dėmesio skiria repeticijoms, tad kartais ir artimiesiems laiko nebelieka tiek, kiek norėtųs.

Vienuoliktus metus gyvuojanti kapela iš Keturnaujienos konkurse sulaukė didžiulio dėmesio. Anot A. Šlakaičio, vilkaviškiečiai „Liocus“ visuomet pasitinka didžiausiomis ovacijomis ir palaikymu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos