baneris leidinys

Jau šeštą kartą Šakių viešoji biblioteka birželio 30-ąją sukvietė rajono gyventojus į „Kaimynadienį“. Šiais metais nusilenkta Žvirgždaičių krašto šviesuoliams – karo lakūnui pulkininkui leitenantui Jonui Liorentui 120-ųjų gimimo metinių proga, jo seseriai pirmajai Lietuvos moteriai lakūnei ir parašiutininkei Antaninai 115-ųjų ir Nepriklausomybės Akto signatarui J. Staugaičiui 155-ųjų gimimo metinių proga.

Pirmiausiai „Kaimynadienio“ dalyvius pasveikino Žvirgždaičių seniūnė Giedrė Snudaitienė, kuri kartu su kitais bendruomenės nariais susirinkusiems parodė teatralizuotą Žvirgždaičių krašto pristatymą, bibliotekos vaikų ir jaunimo klubo nariai prie Liorentų sodybvietės ąžuolo pakvietė į poetinę kompoziciją „Skrydis – didžiausias atpildas“.
 
Atminimo žvakeles ant A. Liorentaitės ir J. Staugaičio tėvų kapų uždegti kvietė aktyvi bendruomenietė mokytoja Birutė Januševičienė, pasidalijusi prisiminimais apie Liorentų ir J. Staugaičio nuopelnus šaliai. Prie A. Liorentaitės kapo kalbėjo lakūnų Liorentų dukterėčia Kunigunda Bukantienė, buvęs seniūnas Algimantas Baubonis. Vėliau šventė tęsėsi J. Staugaičio tėviškėje, kur Šakių viešosios bibliotekos darbuotoja Lina Eringienė kalbėjo apie J. Staugaitį ir stiprų jo pareigos jausmą, poetiniu žodžiu dalijosi rajono literatai, skambiomis dainomis, šmaikščiais pasakojimais ir šokiais-žaidimais linksmino Šakių KC folkloro ansamblis „Šakija“, visus dainuoti kvietė Janukiškių moterų ansamblis „Šešupės vingis“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos