baneris leidinys

Birželio 10–12 dienomis Karklė (Klaipėdos r.) virto sutartinai dūzgiančiu bendruomenių bitynu. Tradiciniame Lietuvos kaimo bendruomenių susibūrime „Gėlėtas LKBS sąskrydis 2022“ dalyvavo per 50 Šakių bendruomenių centrų atstovų. Sąskrydis buvo skirtas Savanorystės ir Lietuvos jaunimo metams paminėti. Visi turėjo ką aptarti, apie ką pasikalbėti, savo darbais pasipuikuoti, o kartu įžiebti ir naujas idėjas.

Šeštadienio rytą daugiau kai pusšimtis rajono bendruomenių entuziastų pajudėjo iš Šakių. Pirmas darbas – susipažinti: bendruomenių kuratoriai Irena Sakalauskienė, Loreta Adomaitienė, Rasa Kopicė, Audra Atažanovienė, Alvyra Janavičienė, Renata Baltrušaitienė pristatė savo bendruomenes, papasakojo, kaip sekėsi suformuoti komandą, atlikti prisiimtus įsipareigojimus. Kelionės metu surepetuotas ir sąskrydžio prisistatymas. Tam nemažai laiko skyrė naumiestietės Laima Gončiaruk ir Meilutė Andriukaitienė.
 
Atvykę į Karklę, mūsų rajono bendruomenininkai įsirengė kiemelį, paruošė bendruomeninių veiklų ekspoziciją.

Po iškilmingo sąskrydžio atidarymo ir komandų prisistatymo laukė amatininkų dirbtuvės, sąskrydžio turgus bei bendruomenių kiemelių lankymas. Mūsiškiai sėkmingai dalyvavo varžytuvėse „Stiprūs, greiti, gražūs, protingi, kūrybingi“. Seserų Aušros ir Aistės Jankauskaičių, Irenos Kerušauskienės ir Paluobių vyrukų komanda gėdos nepadarė, atitiko visus varžytuvių pavadinime įrašytus reikalavimus.

Naumiestietės M. Andriukaitienės komanda dalyvavo dailininkų rungtyje, kurioje reikėjo iš pajūryje esančių akmenukų, gamtinės medžiagos sudėlioti mozaiką apie rajono bendruomenes. Kadangi šakiečius visose veiklose lydėjo bendrystė, tai prie trijulės prisijungė ir daugiau norinčių padėti.

Jau vakarop visi sąskrydžio dalyviai dalyvavo eisenoje prie jūros ir perdavė linkėjimus „Lietuvai ir Pasauliui“.  

Šeštadienio vakarą buvo įteikti apdovanojimai už sėkmingus pasirodymus. Prizinių vietų šakiečiai negavo, bet pasidžiaugė LKBS pirmininkės Virginijos Šetkienės padėka ir dovanėlėmis rajono bendruomenių vadovams, tarp kurių ir Šakių BCA pirmininkė G. Šnirpūnienė.

Stropiausieji turėjo galimybę dalyvauti Saugumo iniciatyvoje, kurioje galima buvo laimėti dviratį. Dviratis iškeliavo į asociacijos „Naumiestiečių sambūris“ pirmininko Mindaugo Kantauto rankas.

G. Šnirpūnienė dėkojo bendruomeniečiams, kurie rado galimybę atstovauti Šakių rajonui ir pristatyti bendruomeniškas veiklas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos