baneris leidinys

skaitovai„Kai matau, kaip žmonės, nežinodami ką veikti, prasimano apgailėtinų užsiėmimų ir pramogų, aš ieškau knygos ir tariu sau, kad vien šito pakanka visam gyvenimui“, – šia Dostojevskio sentencija buvo pradėta vasaros skaitymų akcija „Skaityk ir stiprėk“.

Ši skaitymo idėja buvo įgyvendinama padedant Šakių dziudo sporto klubo „Audra“ prezidentui Kęstučiui Smirnovui ir vadybininkui Ričardui Žilaičiui.

Renginio metu pasidžiaugta, kad vasarą moksleiviai leidžia kartu su knyga rankose. Šioje „Skaityk ir stiprėk“ akcijoje dalyvavo 102 vaikų literatūros skyriaus skaitytojai: 17 iš „Aukuro“ pagrindinės, 70 iš „Varpo“ vidurinės, 14 iš kitų Šakių rajono mokyklų, 12 iš viešosios bibliotekos filialų ir viena ikimokyklinio amžiaus mergaitė, kuri jau pati moka skaityti.

Tėveliams, seneliams ir kitiems žiūrovams aktyviausi skaitytojai pasakojo apie savo perskaitytas knygas, dalijosi patirtais įspūdžiais.
 
Susumavus birželio mėnesio renkamus skaitytojų taškus, buvo išrinkti vasaros skaitymo akcijos „Skaityk ir stiprėk“ aktyviausi Šakių viešosios bibliotekos filialų skaitytojai: trečiokė Arijana Bagdanavičiūtė iš Lukšių, Aistė Andrijūnaitė, Justas Vaitkus, Karolis Kučinskas iš Lekėčių, pirmokė Raminta Butkutė, trečiokė Gabija Voronkovaitė iš Kudirkos Naumiesčio, Jovita Pilkauskaitė iš Slavikų, šeštokė Emilija Vyšniauskaitė iš Sudargo, trečiokas Renatas Kuncaitis iš Veršių, penktokė Ieva Škilytė ir ketvirtokė Justė Remeikaitė iš Gelgaudiškio. Akcijos „Skaityk ir stiprėk“ iniciatorius Kęstutis Smirnovas įteikė aktyviausiems skaitytojams prizus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos