baneris leidinys

sypsena cirkasIš Latvijoje vykusio festivalio „Parad alle“ Šakių cirko studija „Šypsena“ parsivežė antrosios vietos nugalėtojų titulą.
 
Nuotr. „Šypsenos“ akrobatai su šokdynėmis nugalėjo stiprias cirko tradicijas turinčių šalių kolektyvus ir dar kartą pagarsino Lietuvos vardą tarptautiniu mastu.
 
Spalio 18 – 19 dienomis Daugpilyje (Latvijoje) vykusiame VII tarptautiniame festivalyje dalyvavo 12 trijų amžiaus grupių kolektyvų iš šešių šalių. Vyriausiųjų amžiaus grupėje Šakių cirko studijos „Šypsena“ akrobatai su šokdynėmis iškovojo antrąją vietą. Plastinio etiudo atlikėja Rūta Kiverytė laimėjo specialųjį prizą, kurį įsteigė Daugpilio kultūros centras. Ekvilibristas Juras Pratusevičius laimėjo specialųjį  prizą, kurį įsteigė cirkas „Madigan“.

„Buvo tikrai stiprūs kolektyvai iš dominuojančių šalių – Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos. Tai, kad mes, lietuviai, parsivežėme antrąją vietą, yra tikrai puikus rezultatas“,- džiaugėsi „Šypsenos“ vadovas Raimondas Januševičius. „Mes nepiktnaudžiaujame nei savivaldybės, nei rėmėjų lėšomis ir važiuojame siekdami ne šiaip dalyvauti, bet ir laimėti“,- teigė vadovas. Pirmąją vietą iškovojo Baltarusijos kolektyvas.

Prizas – taurė ir diplomai. Pavyzdžiui, Baltarusijoje laimėjęs kolektyvas gauna premijas už pasiekimus. Paklaustas apie situaciją pas mus, R. Januševičius nusišypsojo. Jokio paskatinimo finansine išraiška „Šypsena“ nesulaukė. „Mes labai džiaugiamės, kad gauname transportą, kad yra prisidedama prie kelionės išlaidų finansavimo, nes vežti keliolikos asmenų grupę aš neturėčiau kaip. Anksčiau važiuodavau su savo transportu, bet tapęs kultūros centro direktoriumi, deja, neturiu už ką“,- juokėsi R. Januševičius.

Vadovo teigimu, jis dirba ne dėl padėkų, o dėl to, kad tą darbą myli ir to nori. Didžiuojasi, kad turėdami žymiai prastesnes sąlygas treniruotis bei su daug mažiau gyventojų Šakiai, kaip provincija, pajėgūs konkuruoti su kolektyvais, kurie turi nepalyginamas sąlygas. „Tarkime, Baltarusijoje kolektyvui, kuris užėmė pirmąją vietą, jau septyneri metai atiduoti visi sporto rūmai, dirba šeši pedagogai...“ – pasakojo R. Januševičius. Tačiau vadovas teigia, kad tokie pamąstymai jam nuotaikos negadina. „Niekas manęs neverčia, neužkabino to darbo per prievartą. Mes su žmona turime tokį požiūrį į gyvenimą, kad norime siekti kažko daugiau, savo darbais reprezentuoti Šakius, Lietuvą“,- kalbėjo R. Januševičius.

Laimėjusiame „Akrobatų su šokdynėmis“ numeryje dalyvavo: Julius Kelertas, Juras Pratusevičius, Rūta Kiverytė, Agnė Palubinskaitė, Ligita Palubinskaitė, Gabija Aštrauskaitė, Sandra Bendoriutė, Gabija Česnavičiutė,  Kristina Gaižauskaitė, Karolina Išganaitytė, Brigita Zinkevičiutė,Tomas Girdauskas.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos