akcija2024 568px

Nors kultūros darbuotojai kyla į kovą dėl atlyginimų, grasindami net „Dainų šventės“ boikotu, valdančiuosius, atrodo, tai nelabai jaudina.
 
Tai parodė aukščiausio lygio susitikimas Seime, kuriame kultūros darbuotojai susitiko su Ministru Pirmininku, kultūros ministru, Kultūros ir švietimo komiteto pirmininke. Pasak Šakių savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjos Augenijos Kasparevičienės, nors visi pripažino, kad kultūrai pinigų trūksta, tačiau garantuoti, kad jų bus daugiau, niekas taip ir negarantavo: „Skambėjo tie patys lozungai, tačiau konkrečių pažadų ir motyvų išgirsta nebuvo. Girdėjome tokius pasakymus, kaip „galvosime, darysime, stengsimės, ieškosime“, tačiau nebuvo pasakyta nei kaip, nei kiek, nei kada. Tai didelių lūkesčių nesužadino, taip ir išvažiavome namo – su viltimi, bet be konkretumo.“

Kiek žinoma, 2014 m. biudžete numatytas tik labai nežymus kultūros darbuotojų algų pakėlimas. Šiuo metu kultūrai skiriama 0,5 proc. valstybės biudžeto dalies, bendro vidaus produkto kultūra sukuria 6 proc.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos