baneris leidinys

Praėjusį mėnesį rajono savivaldybės taryba patvirtino 2016 m. viešųjų darbų sąrašą bei programą.

Numatoma, jog šiais metais bus vykdomi kelių, pėsčiųjų ir dviračių takų, pakelių bei viešojo naudojimo teritorijų tvarkymo ir priežiūros, apželdinimo ir želdinių priežiūros miestuose ir seniūnijose laikino pobūdžio darbai.

Bedarbiai taip pat galės tvarkyti socialinės ir visuomeninės paskirties objektus, numatytas  medžių sodinimas, aplinkosauginių ir rekreacinių objektų, rekreacinės infrastruktūros tvarkymas ir priežiūra. Taip pat numatomi istorijos, kultūros paminklų, kultūros paveldo objektų, nacionalinio ir regioninių parkų, neveikiančių kapinių, kitų saugomų ir turinčių išliekamąją vertę objektų priežiūros pagalbiniai laikino pobūdžio darbai. Viešuosius darbus dirbantys asmenys taip pat atliks ežerų, kitų vandens telkinių pakrančių, paplūdimių tvarkymo ir priežiūros laikino pobūdžio darbus. Socialinės išmokas gaunantys asmenys atliks ir pagalbinius darbus, teikiant socialines laikino pobūdžio paslaugas (asmenims su sunkia negalia) ir bešeimininkių pastatų tvarkymo darbus.
 
Praėjusiais metais per vienuolika mėnesių viešuosius darbus dirbo 334 rajono gyventojai. 60 proc. jų darbo užmokesčio skyrė Darbo birža, 40 proc. – savivaldybė.  2016 metais Šakių rajono savivaldybė Viešųjų darbų programos vykdymui numačiusi skirti 135,9 tūkst. eurų. Kartu su Marijampolės teritorinės darbo biržos lėšomis bus skirta 317,2 tūkst. eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos