akcija2024 568px

Savivaldybės taryba pritarė dalyvavimui projekte „Bendruomeninių šeimos namų veikla Šakių rajone“. Mūsų rajonui numatyta 244 tūkst. eurų suma.

Pasak Socialinės paramos skyriaus vedėjos Leonoros Pocevičiūtės, šie metai yra planavimo, o veiklos būtų pradėtos įgyvendinti nuo kitų metų. Vedėja informavo, kad savivaldybėje būtų teikiamas kompleksinių paslaugų paketas, į kurį įeitų tokios paslaugos kaip pozityvios tėvystės mokymai, psichosocialinė, krizių įveikimo pagalba, socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo, vaikų priežiūros ir kitos paslaugos.
 
„Pavyzdžiui, viena iš paslaugų – valandinė auklė. Tėvai galėtų atvežti prižiūrėti vaiką, tarkim, keturioms valandoms“, – sakė L. Pocevičiūtė.

Bendruomeniniai šeimos namai vykdytų ir koordinavimo, tarpininkavimo funkciją tarp šeimų ir jau veikiančių įstaigų savivaldybėje. Atskiras darinys nebūtų kuriamas, o reikėtų tik partnerio, pavyzdžiui, Socialinių paslaugų centro, per kurį ir būtų įgyvendinamas projektas. 75 proc. lėšų turėtų būti pritraukiama per nevyriausybinį sektorių.

Nors prieštaraujančių projekto įgyvendinimui nebuvo, Sveikatos ir socialinės politikos komiteto pirmininkas Arvydas Šlėderis teiravosi, kas bus po 2016–2020 m., kai projekto finansavimas baigsis.

„Viskas gerai, bet pagalvokime, ką darysime, kai projektas baigsis, žmonėms patiks teikiamos paslaugos, o mes neturėsime lėšų“, – sakė A. Šlėderis.

Kol kas apie tai nemąstoma, europinės lėšos projekto įgyvendinimui numatytos ketveriems metams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos