baneris leidinys

Praėjusią savaitę Griškabūdžio žemės ūkio bendrovės vadovas Petras Puskunigis ir UAB „Šakių vandenys“ direktorius Kęstutis Vilkauskas pasirašė sutartį dėl bendrovei priklausiusių vandentiekio tinklų perdavimo.

Dar birželio pabaigoje savivaldybės taryba suteikė garantiją „Šakių vandenims“ imti 197 tūkst. 500 eurų paskolą ir iš bendrovės išsipirkti nuotekų tinklus, kuriais apie metus laiko „Šakių vandenys“ naudojosi be jokio mokesčio.
 
Kai kurie tarybos nariai svarstė, kad galbūt vandens trasų kaina per didelė, tad Kontrolės komitetas, vadovaujamas Mindaugo Tarnausko, siūlė savivaldybės administracijai sudaryti derybinę grupę derėtis su Griškabūdžio žemės ūkio bendrove dėl nuotekų tinklų kainos sumažinimo. M. Tarnauskas buvo įsitikinęs, kad šaukštai ne po pietų ir derėtis būtina. Dabar jam neaišku, kodėl tai nebuvo padaryta. Pasak K. Vilkausko, tai daryta nebuvo, nes „nebuvo gautas toks nurodymas“. Savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus aiškino, kad derybos su Griškabūdžio žemės ūkio bendrove buvo įvykdytos anksčiau ir nebuvo rimtų argumentų, kodėl jos turėtų būti atnaujintos. Be to, jis nemano, kad atnaujintose derybose būtų pasiekti realūs rezultatai. Panašų atsakymą tarybos nariui yra pateikęs ir rajono meras Juozas Bertašius.

Dar anksčiau K. Vilkauskas tikino, kad naujų trasų vieno metro kaina apie 120 eurų. Pagal sutartį „Šakių vandenys“ perėmė 10 km vandentiekio tinklų, papildomai administruos 303 vartotojus. Paskolą bendrovė paėmė dešimčiai metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos