Kodėl nepasiekė adresato?

pukinskiene bankelis
Nuotr. „Taryba turi atkreipti dėmesį į fiksuotus esminius gydytojų nusiskundimus, todėl prašau, kad savivaldybės administracija parengtų informaciją, kaip buvo išmokami atostoginiai.“, – Aušrelė Pukinskienė.


Gruodžio 15 d. „Drauge“ buvo publikuojamas tekstas „Skaidrumo stoka perpildė medikių kantrybės taurę“, kuriame gvildenama Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) situacija, kai įstaigoje dirbančios medikės į viešumą iškėlė algų, atostoginių mokėjimo ir kitus joms nerimą keliančius klausimus. Šiai situacijai abejinga neliko ir tarybos narė Aušrelė Pukinskienė.
 
Ji paskutiniojo tarybos posėdžio metu patikino, kad apie situaciją Šakių PASPC sužinojo iš spaudos ir negalėjo suprasti, kodėl medikių paklausimas, adresuotas ir tarybai, ne tik rajono merui Edgarui Pilypaičiui, adresato nepasiekė. Meras aiškino, esą medikės kreipėsi į jį asmeniškai, šiuo klausimu vyko du susitikimai ir rūpestis parodytas buvo. Be to, jis akcentavo, kad įstaigos vyriausioji gydytoja Rima Laukaitienė yra įpareigota pateikti darbo apmokėjimo ir priemokų skyrimo tvarką, o vidinius įstaigos komunikacijos klausimus išsiaiškinti su nuo sausio 1-osios pradėsiančia veikti Darbo taryba.

„Taryba turi atkreipti dėmesį į fiksuotus esminius gydytojų nusiskundimus, todėl prašau, kad savivaldybės administracija parengtų informaciją, kaip buvo išmokami atostoginiai“, – prašė A. Pukinskienė, pabrėžusi, kad jei medikių pasisakymai nėra laužti iš piršto, tai yra grubus pažeidimas.

Meras perpasakojo R. Laukaitienės poziciją, kad su įstaigos darbuotojomis esą buvo žodinis susitarimas, kad šios atostogų eidavo tada, kada norėdavo.

„Gydytoja sakė, kad dabar bus grafikas ir atostogų eis ne kada nori, o kada gali. Tada ir atostoginiai bus mokami laiku, nes įstaiga nepajėgdavo to padaryti visiems laiku“, – aiškino E. Pilypaitis.

Visgi skaidrumo, aiškumo ir elementarios pagarbos medikės pasigedo ir kitais klausimais, tad tikėtina, kad susitikimų šiuo klausimu gali būti ir su tarybos nariais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip kovoti prieš žiaurų elgesį su gyvūnais?

klausimelis 04 26Mindaugas iš Zapyškio:

Nepriklausomai, kur laikomas šuo, ant grandinės ar voljere, reikia jam sudaryti sąlygas. Nelaikyčiau žiauriu elgesiu su gyvūnu, jei jis ant grandinės gali lakstyti po visą kiemą. Kartais grandinė gali suteikt šuniui daugiau laisvės nei gyvenimas voljere. Manau, ir dabar yra numatytos pakankamai griežtos bausmės kovai prieš žiaurų elgesį su gyvūnais, nes, kiek žinau, yra ir baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimo bausmė.

klausimelis 04 26 2

Lina iš Šakių:

Manau, kad pririšti šunį prie grandinės nėra blogai, bet tokie įvykiai, kai norima jais atsikratyti itin žiauriais būdais, yra netoleruotini. Jei jau nėra galimybės ar noro laikyti šuns ar katės, galima kreiptis į gyvūnų globos įstaigas, bet ne kažkur išvežt ir atsikratyt. Manau, kad už žiaurų elgesį su gyvūnu bauda nuo 200 iki 1 tūkst. eurų jau būtų žmogui bausmė.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.