baneris leidinys

smelis dovanu
Prie Šakių ežero buvo išpiltos trys priekabos smėlio, o prie senosios Taikos – dvi. D. Pavalkio nuotr.


Šakietis verslininkas Kęstutis Šlapkauskas nusprendė, kad, norint miestui padaryti kažką gero, nereikia būti tarybos ar Seimu nariu. Tiesiog įvertino, kad Šakių ežero dugnas dumblėtas, išsimaudžius nesmagu išlipti, ir nusprendė padovanoti 50 tonų smėlio.
 
Visas kiekis smėlio padalintas į dvi dalis – trys priekabos smėlio išpiltos prie Šakių ežero, o dvi nuvežtos prie vadinamos senosios Taikos, kur taip pat noriai maudosi ne tik šalimais gyvenantys girėniškiai, bet pasipliuškenti užsuka ir tolėliau gyvenantys šakiečiai.

Gana noriai, nors ir miesto centras, šakiečiai pliūkšteli ir į Šakių ežerą, tačiau pakrantė maudynėms nėra labai pritaikyta.

„Su drauge ryte ateiname čia išsimaudyt (Šakių ežere – red. past.). Tikrai graži vieta, bet gal pusantro metro juosta yra dumblas, nesmagu. Draugė sako – atvežk smėlio. Pajuokavome, bet pagalvojau, o kodėl gi ne, nes kaip tik Šakiuose atidarinėjam ir prekybos aikštelę“, – sakė įmonės „Naujoji prekyba“ vadovas K. Šlapkauskas.

Tad su savo pasiūlymu jis nužingsniavo pas Šakių seniūną Dalių Jasevičių ir sulaukęs palaikymo pirmadienį suorganizavo smėlio atvežimą.

„Mums gerai, kad atsiranda tokių žmonių“, – sako D. Jasevičius.

Pasak seniūno, seniūnija ir ankstesniais metais šiek tiek į paežeres atveždavo smėlio, žinoma, ne tokiais kiekiais, bet jis „tuoj nuplaukia, nes neįruošta“. Tačiau akivaizdu, kad smėlis nudžiugino ir mažuosius šakiečius, kurie jau pirmadienio vakarą po jį lakstė, o žmonės juokavo, kad vaikai jį ir išlygins, nereikės nė specialios technikos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos