baneris leidinys

sakiu seniunija covid
Pirmadienio ryte Šakių seniūnijos durys buvo užrakintos  – koronavirusą nustačius dviem socialinėms darbuotojoms darbas organizuojamas nuotoliniu būdu. D. Pavalkio nuotr.


Nors pirmadienio ryte dar nebuvo aišku, ar rajone per savaitgalį stipriai išaugo bendras Covid-19 sergančiųjų skaičius, mat ypač sulėtėjęs Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbas ir informacija gerokai vėluoja, tačiau aišku, kad dėl susirgusių darbuotojų į nuotolinį darbą perėjo bemaž 10 Šakių seniūnijos darbuotojų.

„Seniūnija dirba nuotoliniu būdu, išskyrus aplinkos darbuotojus. Daug ką ir negaliu pasakyti, lauksime tolimesnių nurodymų“, – nedaugžodžiavo seniūnas Dalius Jasevičius, pridūręs, kad pirmadienio ryte dar buvo daug neaiškumų.

Meras Edgaras Pilypaitis pirmadienį ryte pasidalijo žinia, kad dėl sulėtėjusio Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbo konkretūs skaičiai neaiškūs. Gauta informacija, kad virusas nustatytas Šakių socialinių paslaugų centro darbuotojai, kuri dirba Šakių seniūnijos pastate.

„Savo ruožtu paprašėme izoliuotis namuose visų, turėjusių su ja kontaktų, taip pat ir jų artimųjų“, – rašė meras, netrukus papildęs, kad virusas nustatytas ir antrai seniūnijos socialinei darbuotojai.

„Garsiai neskelbdami, o tiesiogiai kontaktuodami su konkrečių įstaigų vadovais prašome taikyti atitinkamas ir individualizuotas apsaugos priemones bei nuotolinį darbą, siekiant išvengti tolimesnio užkrato plitimo. Tad visi norintys kokių nors konsultacijų ar paslaugų, nevykite į įstaigas, o pirmiausia pasistenkite susiekti su reikiamu specialistu telefonu, kad ir pavojingo kontakto išvengtume, ir savo laiką sutaupytume“, – patarė meras.

Ketvirtadienį „į mūsų statistiką įkrito keturi nauji atvejai“, penktadienį koronavirusas nustatytas dviem naujiems asmenims. Statistika nuolat keičiasi, duomenys tikslinami keliskart per dieną, tačiau pirmadienio ryte buvo galima suskaičiuoti bemaž 25 sergančiuosius.

Spalio 15-osios duomenimis, saviizoliacijoje buvo 117 asmenų, tačiau akivaizdu, kad paskutiniai atvejai šį skaičių gerokai pakoreguos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos