baneris leidinys

Nuo sausio 1 d. keisis žvejybos įkainiai, žvejo mėgėjo bilietas brangs dvigubai.

Šakių medžiotojų ir žvejų draugija, Šakių rajono teritorijoje nuomoja Sintautų, Totorviečių, Bridupio, Baltkojų, Voverių, Ritinių, Plieniškių ir Lukšių vandens telkinius. Kaip priminė Šakių medžiotojų-žvejų draugijos medžioklės žinovas Gintautas Liepuonis, žvejams leidimai buvo platinami ne tik draugijoje, bet ir per platinimo taškus: degalinėse bei Juozo Delnevičiaus žvejybos parduotuvėje. Leidimų kainos yra nustatytos pagal Mėgėjų žvejybos įstatymo 2019 metų pataisas.
 
Iki šiol už mėgėjų žvejybos leidimą žvejoti valstybiniuose vandens telkiniuose buvo mokama 1,4 euro (2 paroms), 5 eurai (mėnesiui), 14 eurų (metams).

„Kainos nustatytos žvejybai viename vandens telkinyje, tačiau draugija platinome leidimą žvejybai už tą pačią kainą visuose aštuoniuose vandens telkiniuose. Pabrangus įžuvinimo išlaidoms, įžuvinimo medžiagai, mums tapo jau ir nuostolinga ši veikla, todėl gruodžio 21d. buvo sušaukta Šakių medžiotojų ir žvejų draugijos valdyba ir susirinkime tarp kitų darbotvarkės klausimų buvo sprendžiama, kaip toliau tvarkytis šiuo klausimu“, – sakė G. Liepuonis.

Anot jo, draugijos valdyba nutarė pakeisti žvejybos leidimų kainas draugijos vandens telkiniuose: nuo sausio 1 d. mėgėjų žvejybos leidimas 2 paroms kainuos 3 eurus, mėnesiui – 10 eurų, metams – 30 eurų. Žvejybos leidimą medžiotojai-draugijos nariai metams galės įsigyti už 10 eurų.

G. Liepuonis dar patikslino, kad leidimai žvejybai bus pardavinėjami ta pačia tvarka kaip ir anksčiau, t.y. vienas leidimas žvejoti visuose draugijos vandens telkiniuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos