baneris leidinys

elektrosAB „Lesto“ Šakių eksploatavimo tinklo grupės vadovas Rolanas Jočys kreipėsi į seniūnus dėl glaudesnio bendradarbiavimo.

R. Jočys, dalyvaudamas seniūnų susitikime, kalbėjo apie medžių kirtimą, želdinių genėjimą elektros tinklų zonose. Kadangi bendrovė turi tik vieną bokštelį, kartais būna sunku aptarnauti visas rajono teritorijas. „Jūs informuojate, mes atjungiame ir padedame išpjauti, bet norisi glaudesnio bendradarbiavimo“, - kalbėjo R. Jočys. Kaip pavyzdį jis nurodė Griškabūdžio seniūną Saulių Naumavičių, kuris geranoriškai padėjo tvarkyti stichinės nelaimės metu išlaužytus medžius.

R. Jočys teigė, kad ne tik medžių pjovimo, bet ir žemės kasimo darbus elektros zonose reikia derinti su AB „Lesto“. Pasirodo, praėjusią savaitę dėl neatsargaus vienos bendrovės kasinėjimo, be elektros liko apie 1 tūkst. vartotojų. „Prašytume mus informuoti ir tais atvejais, jei matote apie pastotes vaikščiojančius įtartinus ar nepažįstamus asmenis“, - į seniūnus kreipėsi Šakių eksploatavimo tinklo grupės vadovas.

Nors buvo planuota Žvirgždaičiuose, Tarpučiuose ir Girėnuose elektros oro linijas keisti požeminėmis, tai bus padaryta tik Girėnuose. „Kitos gyvenvietės nusikels tolimesniam laikui, nes dabar nebus galimybių“, - teigė R. Jočys.
 
Susitikimo metu buvo priminta, jog keitėsi telefonų numeriai, kuriais galima kreiptis dėl elektros tiekimo ir vartojimo. Nuo šiol visus šiuos klausimus bus galima derinti tel. nr. 1802.

AB „Lesto“ Šakių eksploatavimo tinklo grupės vadovas susirinkusiems seniūnams pristatė tiesioginio debeto paslaugą, kuria gali pasinaudoti norintys gyventojai. Tai būdas atsiskaityti už paslaugas, kai reikiama suma kas mėnesį automatiškai nurašoma nuo banko sąskaitos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos