baneris leidinys

barzdu_vanduoBarzdų gyventojai, ne kartą kėlę klausimą dėl vandens trūkumo miestelyje, atrodo, gali atsipūsti. Artimiausią savaitę naujasis gręžinys jau turi būti priduotas komisijai ir gyventojai, kaip tikimasi, turės tiek geriamojo vandens, kiek reikės.

Nuotr. Vandens gręžinys ir nugeležinimo stotis Barzduose jau baigti. Tikimasi, kad per artimiausią savaitę jie bus pradėti eksploatuoti.

Galbūt barzdiškiai ir nesitikėjo, kad nuolatinė problema dėl vandens trūkumo miestelyje bus išspręsta per pusmetį. Nors nauji įrenginiai čia buvo įrengti ir 1997, ir 2004 metais, bet tai problemos neišsprendė, nes nebuvo reikiamo spaudimo ir kai kurie gyventojai geriamojo vandens tiesiog neturėjo. Tad atlikus kontrolinį gręžinį mokyklos kieme ir patvirtinus, kad čia jo turėtų būti tiek, kiek reikia, buvo pradėti darbai. Objekto rangovas – UAB „Kauno hidrogeologija“, tačiau smulkesnius ūkio darbus padėjo atlikti pagal viešųjų darbų programą dirbantys darbininkai.

UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus pavaduotojas Romas Janarauskas teigė, kad šiuo metu atliekami tik tvarkymo darbai – jau užtverta tvorelė, išlyginta ir žole apsėta teritorija. Barzdų seniūnas Remigijus Naujokaitis, taip pat besidžiaugdamas sėkmingai ir operatyviai pavykusiais darbais juokavo, kad reikia tik juostos ir šampano. Pasak R. Janarausko, tereikia įrenginius bei nugeležinimo stotį priduoti ir, pajungus į bendruosius tinklus, žiūrėti, ar viskas bus gerai, ar spaudimas bus toks, kokio tikimasi. „Kai priduosime ir pajungsime, matysime, koks bus rezultatas ir, jei kas negerai, viską koreguosime eigoje“, - teigė UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus pavaduotojas.
 
Iš viso šio projekto įgyvendinimui skirta apie 200 tūkst. litų savivaldybės lėšų. Tad kol kas turtas priklausys savivaldybei, tik bus perduotas naudoti „Šakių vandenims“. Be to, R. Janarausko tikinimu, yra parengta paraiška ES lėšoms gauti ir tikimasi, kad ši suma bus kompensuota iš europinių pinigų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos