Varžėsi jaunieji rajono lengvaatlečiai

lengvoji atletikaGegužės 11 dieną Šakių „Žiburio“ gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninės lengvosios atletikos komandinės varžybos. Nugalėtojai rajono garbę gins respublikiniame Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje.

Bėgimas

Merginų grupėje 100 m bėgimo distancijoje geriausią rezultatą pasiekė Šakių „Varpo“ mokyklos moksleivė Akvilė Andriukaitytė. Antra atbėgo Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos lengvaatletė Simona Dėdelytė. Trečiąją vietą užėmė Griškabūdžio gimnazistė Simona Miliūnaitė. 400 m distanciją greičiausiai įveikė Šakių „Varpo“ mokyklos sportininkė Viltė Kaminskaitė. Nedaug nuo jos atsiliko Kudirkos Naumiesčio gimnazistė Urtė Barisevičiūtė. Trečioji vieta atiteko Lekėčių mokyklos lengvaatletei Kordelijai Čepononytei. 1000 m bėgime nepralenkiama buvo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivė Eglė Stepšytė. Antrąją vietą užėmė Gabija Varankovaitė iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, trečiąją – tos pačios mokyklos sportininkė Greta Martinkevičiūtė.

Vaikinų grupėje 100 m bėgime geriausiai pasirodė Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivis Laurynas Rupeika. Antrąją vietą užėmė kitas tos pačios mokyklos lengvaatletis Šarūnas Leščevičius. Trečias liko Lukšių Vinco Grybo gimnazijos bėgikas Mantas Macevičius. 400 m distancijos nugalėtoju tapo Linas Arštikaitis iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos. Nedaug nuo jo atsiliko Augustas Jakas, kuris taip pat mokosi toje pačioje mokykloje. Trečiąja vieta džiaugėsi Arnas Šimelaitis iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos. 1000 m bėgime nepralenkiamas buvo kitas tos pačios mokyklos lengvaatletis Nedas Makūnas. Antras liko Justas Balsys iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, trečias  - Paulius Gylys iš Lekėčių mokyklos.

Estafetinis bėgimas

Estafetiniame 125 m bėgime geriausiai sekėsi Šakių „Varpo“ mokyklos merginų komandai. Nedaug nuo jos atsiliko Šakių „Žiburio“ gimnazistės. Trečioje vietoje liko lengvaatlečių iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komanda. Tarp vaikinų komandų nugalėtojais tapo Šakių „Žiburio“ gimnazistai. Antrąją vietą užtikrintai užėmė Šakių „Varpo“ mokyklos vaikinai. Trečioji vieta ir vėl atiteko Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komandai.

Šuolis į tolį

Tarp merginų šuolio į tolį rungtyje pasižymėjo Šakių „Varpo“ mokyklos lengvaatletės. Pirmąją vietą iškovojo Laura Sabaliauskaitė, trečiąją – Inga Martinkevičiūtė. Antroji vieta atiteko Vaivai Račiukaitytei iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos. Tarp vaikinų šokliausias buvo taip pat Šakių „Varpo“ mokyklos lengvaatletis Mindaugas Simokaitis. Kitas dvi prizines vietas pasidalijo Griškabūdžio gimnazistai. Antroji vieta atiteko Ignui Matulaičiui, trečioji – Šarūnui Mozūraičiui.

Rutulio stūmimas

Merginų grupėje 3 kg sveriantį rutulį toliausiai nustūmė Iveta Bacevičiūtė iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos. Nedaug nuo jos atsiliko Griškabūdžio gimnazistė Aistė Orintaitė. Trečiąją vietą užėmė Agnė Mykolaitytė iš Lekėčių mokyklos. Vaikinų grupėje 5 kg sveriančio rutulio stūmime triumfavo Šakių „Žiburio“ gimnazijos lengvaatlečiai. Nugalėtoju tapo  Tautvydas Jakštys. Antras liko Vilius Čereškevičius, trečias – Aurimas Songaila.

Komandiniai rezultatai

Susumavus visus varžybų rezultatus, aukščiausią vietą teisėtai iškovojo Šakių „Varpo“ mokyklos merginų ir Šakių „Žiburio“ gimnazijos vaikinų komandos. Jos rajono garbę gins birželio 7 dieną vyksiančiose Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse varžybose. Antrąją vietą užėmė Šakių „Žiburio“ gimnazijos lengvaatletės ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos vaikinų komanda. Trečiosios vietos nusipelnė Griškabūdžio gimnazistės ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos vaikinai. Gegužės 15 dieną Kaimo vietovių mokyklų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse rungtyse dalyvavo Griškabūdžio gimnazijos merginų ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos vaikinų komandos.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate prezidento rinkimų rezultatus?

klausimelis 05 14Virginijus iš Branduoliškių:

Rinkimuose dalyvavau. Balsavau namuose. Man svarbu, kurį prezidentą išsirinksim. Tegul būna tas pats prezidentas. Bet patinka ir Žemaitaitis. Nes žmones palaiko. Tik nesupratau, kaip reikia balsuoti dėl to referendumo. Kažkaip nesusigaudžiau. Tai nieko biuletenyje ir nežymėjau. Balsuosiu ir antrame ture.

klausimelis 05 14 2

Kristina iš Miknaičių:

Aišku, balsavau. Šiaip patenkinta rezultatais. Man Nausėda – toks žmogus kaip žmogus. Nemanyčiau, kad Šimonytė tikrai įeitų į tą frontą. Aš už Nausėdą, nors prie širdies ir Žemaitaitis. Daug žadantis. O kad atsisakė Seimo nario mandato, manau, turėjo savo priežasčių. Aišku, būtų buvęs nekaltas, būtų nereikėję trauktis. Kiti kandidatai – visi kytri, daug žada, bet nieko nedaro.