baneris leidinys

Praėjusį šeštadienį Šilutėje startavo Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir medalius iškovojo ir Šakių sporto klubo „Aidas“ sportininkai.

Amžiaus grupėje iki 18 m. Lukas Šukys (svorio kategorija 55 kg) kaire ranka iškovojo pirmą vietą, dešine – antrą. Martynas Bendžius (svorio kategorija 65 kg), Rimantas Stravinskas (svorio kategorija 75 kg) pirmas vietas iškovojo lenkdami tiek kaire, tiek dešine rankomis. Prasčiau sekėsi Gintarui Švelniui (svorio kategorija 88+ kg), kuris ir kaire, ir dešine ranka iškovojo ketvirtas vietas.
 
Amžiaus grupėje iki 21 m. medalius pelnė ir Daumantas Lekavičius (svorio kategorija 90+ kg). Jis lenkdamas kaire ranka iškovojo pirmą vietą, dešine – antrą.

Iš viso čempionate dalyvavo 152 dalyviai. Iš Šakių, pasak trenerio Romučio Pališkio, turėjo vykti ne penki, o dvigubai daugiau sportininkų, tačiau kai kurie krito dėl traumų, kiti galbūt dėl neatsakingo požiūrio užsirašė dalyvauti, bet atėjus laikui vykti į varžybas pavedė ir nevažiavo.

„Kaip treneris dėl to pykstu“, – atviravo R. Pališkis, atskleidžiantis, kad jau gegužę jo paties laukia Europos čempionatas Graikijoje, rudenį ketina vykti į čempionatą Rumunijoje.

Moksleiviai, anot trenerio, dar turi šiek tiek tobulėti, be to, norint važiuoti į tokio lygio varžybas reikia lėšų arba rėmėjų, tad dažną atbaido ir tai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos