baneris leidinys

kartingai apdo
Šakietis Kristupas Vilkaitis (dešinėje) važiavo mažiausių 4–6-erių metų amžiaus lenktynininkų klasėje. Organizatorių nuotr.

Praėjusį šeštadienį Smalininkų kartodrome vyko kartingų varžybos „Šakių taurė 2019“, skirtos Aidui Januškevičiui ir Romualdui Barkauskui atminti.
 
Nors tikėtasi didesnio dalyvių antplūdžio, iš viso skirtingose klasėse jėgas išbandė 30 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Buvo ir šakiečių, tačiau ant nugalėtojų pakylos užlipo tik vienas jų. Konkrečiau – šakietis, darželio „Berželis“ auklėtinis Kristupas Vilkaitis, važiavęs mažiausiųjų 4–6-erių metų amžiaus lenktynininkų klasėje. Nors medaliais šioje klasėje buvo apdovanoti visi, tačiau Kristupas pasirodė geriausiai. Jam pačiam šis įvertinimas itin svarbus. Organizatorių žiniomis, vaikas su savo medaliu ir miegoti eina.

„Mini“, kaip ir „Open Junior“ klasėje, nugalėjo Ainis Klimavičius, „Mikro“ klasėje nepralenkiamas buvo Kajus Kalinauskas, „Open senior“ pirmąją vietą iškovojo Mantas Tamulionis, „DD2“ – Julius Simaitis, galingiausioje „KZ2“ klasėje ant aukščiausios nugalėtojų pakylos lipo Edvinas Žadeikis, o „Honda 270“ laimėjo Darius Maciulevičius.

Varžybas organizavo VšĮ „MotorsportLT“ su partneriais – Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centru bei Šakių rajono sporto klubų sąjunga. Po varžybų dalyviai buvo vaišinami pietumis, o organizatoriai dėkingi prie renginio prizais prisidėjusiems rėmėjams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos