baneris leidinys

daumantas darius bmw
Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato ketvirtajame etape su BMW lėkusius Daumantą Vasiliauską (kairėje) ir Darių Sukacką bendrojoje įskaitoje nuo pirmosios vietos teskyrė vos 1,8 sek. Asmeninio archyvo nuotr.

Šeštadienį Rokiškyje pasibaigė ketvirtasis Lietuvos automobilių ralio (LARČ) ir ralio sprinto (LARSČ) čempionatų etapas „CBet Rally Rokiškis“. Šiame etape puikius rezultatus pademonstravo ir kraštiečio Daumanto Vasiliausko bei Dariaus Sukacko duetas.
 
„Su šiuo tikrai sunkaus ralio finišu turim ir puikius rezultatus ir kosmines emocijas, nuo kurių tikrai prireiks laiko atsigauti. Buvo daug jaudulio, stipri kova prieš kolegas, kuri pridėjo papildomo žavesio šiai dienai. Ačiū jiems už tai!“ – įspūdžiais „Facebook“ dalijasi D. Sukackas.

O kosminės emocijos kilo ne be reikalo – sportininkai tapo čempionais 2wd LARSČ bei Junior įskaitose, bendrojoje LARSČ įskaitoje užėmė antrąją vietą.

D. Vasiliauskas sako, jog šis etapas buvo labai įdomus ir klastingas, duetą čia labiausiai gąsdino dideli išpilti tramplynai.

„Penktadienio rytą prasiėjome administracinę ir techninę komisiją, po jų vykome susirašinėti trasų. Susirašant trasas pamatėme, kad laukia tikrai sunkus ir sudėtingas ralis, jo finišas jau būtų didelis laimėjimas. Todėl nusprendėme nerizikuoti ten, kur nereikia, nemėginti perlipti per save. Taip mums ir pavyko padaryti šeštadienį. Per tramplynus neskraidant ir be didesnių incidentų pasiekėme finišą“, – pasakoja D. Vasiliauskas, pridurdamas, kad kova virė iki pat galo, tad atsipalaiduoti neteko nė akimirkos.

Absoliučioje įskaitoje triumfavo Beno Šimkaus ir Vaido Pauliko ekipažas. Nuo jų vos 1,8 sek. per visą ralį atsiliko D. Sukacko ir D. Vasiliausko tandemas. Trečioje vietoje įsitvirtino Andrejus Apočkinas ir Anuš Šachsuvarova, kuriuos nuo lyderių skyrė 21,9 sek.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos