baneris leidinys

ulinskas 400m
400 m per 53,80 sek. nubėgęs Adomas Ulinskas (dešinėje) vos per plauką liko be medalio. Asmeninio archyvo  nuotr.

Liepos viduryje Ogrėje (Latvijoje) vyko Baltijos šalių jaunučių komandinis lengvosios atletikos čempionatas, kuriame Lietuvai atstovavo 61 sportininkas, tarp jų – trys moksleiviai iš mūsų rajono.
 
Kaimyninėje Latvijoje vykusiame čempionate jėgas išbandė Algirdo Ulinsko treniruojamas Adomas Ulinskas bei Tomo Venciaus auklėjami Emilis Kuraitis ir Jokūbas Avgustaitis.

Pasak A. Ulinsko, kiekvienoje čempionato rungtyje varžėsi šeši dalyviai – po du jaunuolius iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Mūsų trijulėje fortūna palankiausia buvo A. Ulinskui, 400 m rungtyje iškovojusiam ketvirtąją vietą ir pagerinusiam rajono jaunučių (7–8 kl.) rekordą!

„Aišku, truputį tikėjomės, kad papulsime tarp prizininkų, bet kadangi jis metais jaunesnis už varžovus, o dar ir padarė gana gerą rezultatą, tai emocijos visai neblogos. Adomo laikas buvo 53,80 sek., o jį aplenkusio trečiąją vietą užėmusio latvio – 53,40 sek.“, – laikraščiui „Draugas“ auklėtinio ir, beje, sūnaus rezultatus komentavo A. Ulinskas.

300 m. su barjerais rungtyje startavęs Emilis Kuraitis užėmė šeštąją vietą (44, 43 sek.), tačiau, anot A. Ulinsko, pagerino savo asmeninį rekordą. Ietį metęs Jokūbas Avgustaitis taip pat liko šeštas (38,40 m).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos