baneris leidinys

triatlonas girenu
Minint Žolinę prie Valiulių tvenkinio vyko tradiciniu tapęs atviras, mažasis triatlonas, šįkart sulaukęs rekordinio dalyvių skaičiaus.

Kaip praneša renginio organizatorius Juozas Jonuška, dalyviai sugužėjo iš įvairių Lietuvos kampelių – Kauno, Tauragės, Garliavos, Jurbarko, Vilniaus, Radviliškio, Alytaus, Trakų ir, žinoma, Šakių rajono. Sulaukta 27 vyrų ir trijų dailiosios lytie atstovių, tiesa, vietinių dalyvavo tik du.
 
Visi dalyviai plaukė 400 m, dviračiais mynė 20 km ir prie tvenkinio bėgo 6 km. Susumavus rezultatus, moterų grupėje pirmą vietą užėmė Marija Petkutė, antra – Soneta Ivanovė, trečia – Inga Korotčenkovienė. Visos varžybų dalyvės atvyko iš Kauno.

Vyrų grupėje nugalėjo taip pat kaunietis Vilius Jaujininkas, antrą vietą užėmė mūsų rajono atstovas Evaldas Pavalkis, trečias – Erikas Aukštikalnis iš Kauno.

Nugalėtojai ir prizininkai mero Raimondo Januševičiaus buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, atminimo prizai įteikti jauniausiems dalyviams – šešiolikmetei Marijai Petkutei bei 23-ejų Žilvinui Karaliui, o paskatinimo prizas atiteko kraštiečiui Artūrui Kvasyliui.

Po apdovanojimų visi dalyviai suvažiavo į Girėnų bendruomenės namus, kur tradiciškai laukė girėniškių gaspadinių troškinys. Išsiskirstant išsakytos mintys, kad renginys būtų organizuojamas ir toliau, viliantis, kad ateityje jame dalyvautų daugiau kraštiečių. Organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie triatlono organizavimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos