baneris leidinys

zanavykas_copyPraėjusią savaitę Šakių „Zanavykas“ svečiuose iškovojo dvi pergales. Penktadienį šakiečiai įveikė kauniečius, o antradienį parklupdė ir Birštono „Jazz Diremta“ krepšininkus.

Praėjusį penktadienį Šakių krepšinio klubo „Zanavykas“ krepšininkai žaidė tradiciniame „Perkūno“ Didžiosios taurės turnyre, kur rezultatu 79:61 įveikė VDU ekipą. Rezultatyviausiai rungtynių metu žaidė R. Ostreika, pelnęs 33 taškus ir E. Simonavičius, kurio sąskaitoje 13 taškų. Po varžybų komandos vadovas Vytautas Strokas džiaugėsi, kad nors komanda galutinai nesuformuota ir varžybose žaidė žemaūgiai krepšininkai, jiems pavyko laimėti prieš stiprią komandą.

Antradienį šakiečiai susitiko su Birštono „Jazz Diremta“ komanda ir taip pat įrodė savo pranašumą. Nors V. Strokas teigė, kad „Zanavyko“ krepšininkų žaidimas nedžiugino, prieš birštoniečius jie laimėjo rezultatu 64:80. Šių rungtynių metu rezultatyviausiai žaidė M. Karpičius, pelnęs 18 taškų, Ž. Danielius, įmetęs 16 taškų ir E. Simonavičius, pelnęs 15 taškų. Pasak komandos vadovo, džiugina tai, kad po traumos gana sėkmingai atsigauna G. Būda. Paskutiniojo susitikimo metu  jis pelnė 9 taškus.

Šiuo metu „Zanavykas“ yra pirmasis Didžiosios taurės turnyro pogrupyje ir laukia ateinančių susitikimų kitame etape.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos