vartai uzsk
Graži kedro ar kaltinės geležies tvora gali sukurti jūsų namų privatumą ir saugumą. Tačiau kaip dėl važiuojamosios dalies? Daugelis žmonių nori visiškai aptverti kiemus ir kontroliuoti, kas gali patekti į jų nuosavybę. Tačiau, kaina yra vienas pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės dvejoja tokius vartus įsirengti.
 
Rinkoje siūlomi automatiniai įvažiavimo vartai leidžia kontroliuoti prieigą, todėl namo savininkas gali įvažiuoti į važiuojamąją dalį savo automobiliu, neatidarydamas vartų rankiniu būdu.

Kaip veikia automatiniai važiuojamosios dalies vartai?

Automatizuoti vartai užprogramuoti su įėjimo kontrolės sistema. Jie naudoja variklį, kad valdytų vartų durų judėjimą. Nuo to, kaip atsidarys vartai, priklausys, kokio tipo vartų operatorius reikia. Kai kurie važiuojamosios dalies vartai turi duris, kurios stumdomos iš kairės į dešinę. Patikrinkite, kaip šie vartai atsidaro, kad nuspręstumėte, ką pasirinkti.

Kalbant apie vartų sistemas, yra daug galimybių. Tai apima diapazono ilgintuvus, vaizdo ekranus, kameras, saulės energiją ir elektrines akis. Taip pat yra daug galimybių, kai galite pasiekti ir valdyti automatinius įvažiavimo vartus naudodami savo išmaniojo telefono programą.

Pagalvokite apie stumdomus vartus taip pat, kaip apie stumdomas duris namuose. Šie vartai stumdomi atgal ir greta tvoros linijos, nes yra patogūs, kai nėra pakankamai vietos atsiverti durims. Kai kurie stumdomi vartai turi takelį važiuojamosios dalies apačioje, nes vartų apačioje yra ritinėliai.

Šis metodas išlaiko vartus stabiliai ir savo padėtyje atidarant ir uždarant. Namų savininkams, kurie nenori takelio palei važiuojamąją dalį, jie gali turėti konsolinę sistemą.

Kai privažiuoja automobilis, vartų sistema stums vartus, kol bus pakankamai vietos automobiliui įvažiuoti į važiuojamąją dalį. Vartų pavaros viduje yra variklis ir pavarų dėžė, kuri valdo prie vartų pritvirtintą dantytą vikšrą. Variklis ir pavarų dėžė paprastai yra už stulpelio arba vartų šone, todėl jie nėra matomi.

Yra daug skirtingų variklių greičių. Turite pasirinkti tą, kuris turi pakankamai traukos, kad patrauktumėte automatinius vartus atgal palei takelį. Profesionalus tvoros rangovas gali padėti nuspręsti, kurie automatizuoti vartai jums tinka.

Užs.nr.d-0151

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos