baneris leidinys

Sudėtingu karantino bei epidemijos laikotarpiu žmonės ir toliau demonstruoja susitelkimą. Rajone būtiniausioms priemonėms pirkti ir paramai rinkti atidarytos dvi specialios sąskaitos.

Paramos medikams sąskaita atidaryta Šakių ligoninėje, kurioje, balandžio 3 d. duomenimis, buvo suaukota daugiau nei 9 tūkst. eurų. Paramos rinkimą prieš kurį laiką inicijavo ir ūkininkas Mindaugas Martinaitis. Šioje sąskaitoje, anot pašnekovo, taip pat beveik 9 tūkst. eurų. Vienos prekės užsakomos, už kitas apmokama, tačiau su prekių pristatymo terminais situacija nėra džiuginanti, užsakymai stringa, vėluoja ir pan. Gavus priemonių, pagal poreikį jos vis padalinamos, anot M. Martinaičio, gana didelis poreikis kombinezonų. Visgi norėtųsi, kad spręsti problemas būtų galima operatyviau, tačiau...
 
Praėjusią savaitę Šakių ligoninei 100 specialių skydelių veidui perdavė buvusi tarybos narė Dinara Gudaitienė. Ji skydelius parvežė iš juos padovanojusios UAB „Paka“. Anksčiau savo fonduose turimais respiratoriais bei antbačiais dalijosi ir UAB „Airbag“. Kai kurias įstaigas jau pasiekė ir Andriaus Tapino koordinuojamo fondo parama.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos