baneris leidinys

Jau aišku, kad Šakiuose karščiavimo klinikos nebus, tad mūsų rajono gyventojams šias paslaugas teiktų kaimyniniai rajonai.

Ekstremaliųjų situacijų operacijų vadovas Redas Juškaitis informavo, kad sutartis pasirašyta su Vilkaviškio savivaldybe bei Vilkaviškio ligonine, kurioje įsteigta ši klinika. Artimiausiu metu sutartys taip pat bus pasirašytos su Kauno rajonu bei Jurbarku, tačiau jie prireikus, pasak R. Juškaičio, paslaugas šakiečiams pažadėję nors ir šiandien.
 
Šakiuose karščiavimo klinikos nuspręsta nesteigti dėl medikų trūkumo, ne pačių geriausių sąlygų Pirminiame asmens sveikatos priežiūros centre, kur buvo numatyta klinika. Taip pat administracijos vadovai akcentuoja, kad jau veikiančiose klinikose apgulties nėra ir apsilanko tik po keletą pacientų per dieną, tad ir didžiulio poreikio nejaučiama.

Į karščiavimo klinikas turėtų būti kreipiami 18–60 metų amžiaus pacientai, kurių temperatūra kreipimosi į šeimos gydytoją dieną 37,8⁰ C ir daugiau (iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo), taip pat jaučiantys viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomus (gerklės skausmas, šaltkrėtis, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas). Pacientai šiose klinikose priimami pagal konkrečią tvarką, tik su šeimos gydytoju siuntimu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos