baneris leidinys

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA), kuri siekia palengvinti onkologinių pacientų ir jų artimųjų psichologinę savijautą bei emocinę būklę, vykdo POLA kortelės projektą. Nuo balandžio mėnesio asmenys, turintys onkologinės ligos diagnozę, kortelę įsigyti gali ir mūsų rajone kiekvieno mėnesio pirmą ir trečią trečiadienį užsukę į Šakių žmonių su negalia sąjungos patalpas (Vytauto g. 17-104).
 
Kortelė suteikia galimybę gauti nemokamas teisines bei psichologines konsultacijas, nemokamai lankytis daugybėje šalies kultūros įstaigų, pasinaudoti transporto, vaistinių ir POLOS partnerių teikiamomis nuolaidomis ir paslaugoms.

Kaip priminė viena iš kortelės ambasadorių Šakiuose Vilija Norkūnienė, susidomėjimas POLA kortelės teikiamomis paslaugomis didelis, žmonės kreipiasi, o savanorės stengiasi suteikti kuo daugiau informacijos apie kortelę ir jos įsigijimą.

„Onkologiniai ligoniai, įsigiję nemokamas POLA korteles, yra kviečiami į POLA ir partnerių organizuojamus seminarus, mokymus ir renginius pacientams bei jų artimiesiems. Taip daugiau sužino apie savo ligą, taikomus gydymo metodus“, – pasakojo V.Norkūnienė.

Ji primena, kad atvykstant reikia atsinešti asmens dokumentą ir ligos išrašą, kur nurodyta onkologinės ligos diagnozė. POLA kortelė išduodama nemokamai. Ji kviečia norinčius pasinaudoti POLA kortelės teikiamomis privilegijomis atvykti minėtu adresu rugpjūčio 18 d., nuo 10 iki 12 val.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos