baneris leidinys

nvsGruodžio 21 d. Zanavykų muziejaus direktorė Rima Vasaitienė bei edukatorės Vaida Zimnickienė ir Indrė Siaurusevičiūtė į „Varpo“ mokyklos aktų salę sukvietė visus moksleivius ir mokytojus, dalyvavusius neformaliojo vaikų švietimo programoje „Tradicijų ir papročių skrynią pravėrus“.

Nuotr. Zanavykų muziejaus vykdomoje neformalaus vaikų švietimo programoje „Tradicijų ir papročių skrynią pravėrus“ dalyvavo 164 moksleiviai.

Spalio–gruodžio mėnesiais šią programą Zanavykų muziejuje lankė net 164 moksleiviai. Užsiėmimų metu vaikai buvo supažindinami su krašto tradicijomis, papročiais, kalendorinėmis šventėmis. Taip pat turėjo galimybę savo rankomis pasigaminti vienokių ar kitokių dekoracijų, dirbinių, kuriuos parsinešė namo.
 
Visiems neformaliojo vaikų švietimo programos „Tradicijų ir papročių skrynią pravėrus“ dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėlės – saldumynai. Renginio metu pasirodė mokytojos Vitalijos Venienės vadovaujami taip pat neformaliojo vaikų švietimo programos dalyviai ir padovanojo porą šokių.

Renginyje dalyvavęs rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vyresnysis specialistas Gintaras Demenius pasidžiaugė, kad Zanavykų muziejaus kolektyvas pritraukė itin gausų būrį moksleivių, kurie tobulėjo krašto pažinimo ir etnokultūros srityje. Specialistas programos vykdytojoms įteikė padėkos raštus.

Zanavykų muziejaus kolektyvas tikisi neformaliojo vaikų švietimo programos finansavimo ir ateinančiais metais, kad galėtų ir toliau vykdyti šią veiklą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos