baneris leidinys

darzelis eziukai
Nuotr. Lopšelio-darželio „Berželis“ naująją „Ežiukų“ grupę, kurią lanko penkiolika dvejų metukų amžiaus vaikų, pašventino Šakių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Antanas Matusevičius.

Praėjusį penktadienį Šakių lopšelyje-darželyje „Berželis“ buvo atidaryta nauja ikimokyklinio ugdymo grupė, pakrikštyta linksmu pavadinimu – „Ežiukai“.
 
Tiesa, kaip pasakojo direktorės pavaduotoja ugdymui Dovilė Kazakauskienė, grupė veiklą pradėjo nuo spalio 5 d., tačiau praėjo šiek tiek laiko, kol mažieji „Ežiukai“ apsiprato su savo naujaisiais namais ir buvo galima rengti oficialų grupės atidarymą. O ir dabar auklėtojoms ne vienam mažyliui tenka šluostyti ašaras, kai jie lieka be mamos ir tėčio. „Ežiukų“ grupę lanko penkiolika dvejų metukų amžiaus vaikų. Mažuosius globoja auklėtojos Judita Rudzevičienė ir Jurgita Orintienė bei jų padėjėja Judita Užupienė.

Prieš prasidedant kalboms ir sveikinimams, naująją grupę pašventino Šakių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Antanas Matusevičius. Nuo rugsėjo pirmosios „Berželis“ tapo lopšeliu-darželiu, kai specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokyklinio amžiaus vaikai ugdytis buvo perkelti į Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centrą. Tuščiose patalpose ir buvo įsteigta nauja ikimokyklinio ugdymo grupė. Lopšelio-darželio direktorė Lina Viliūšienė kalbėjo, kad „Berželio“ šakos plačios ir vietos čia užteks visiems, ir padėkojo rajono valdžios atstovams už finansinę paramą, skirtą patalpų remontui.

Žinoma, į grupės atidarymą su glėbiu dovanų susirinko ne tik vaikų tėvai, bet ir rajono  savivaldybės meras Juozas Bertašius, jo pavaduotojas Edgaras Pilypaitis bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas. D. Kazakauskienė juokaudama prisiminė, kad J. Bertašius yra „Berželio“ krikštatėvis ir pasiteiravo E. Pilypaičio, ar šis nesutiktų tapti „Ežiukų“ grupės krikštatėviu. Savaime suprantama, vicemeras su šiuo pasiūlymu sutiko.

Po vaikų muzikinio pasirodymo jiems buvo įteikti diplomai, įrodantys, kad mažyliai tapo oficialiais „Ežiukais“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos