baneris leidinys

Jau baigėsi priėmimas į Šakių rajono meno mokyklos Muzikos, Dailės ir Choreografijos skyrius, tačiau mokyklos direktoriaus Einaro Martinaičio teigimu, jis dar kartą bus skelbiamas rugsėjo mėnesį. Mat šiemet, kaip niekada, pritrūko norinčiųjų mokytis groti akordeonu. Taip pat planuojama pratęsti priėmimą į Dailės ir Choreografijos skyrius.

Pasak E.Martinaičio, šių metų stojimai buvo šiek tiek netikėti. „Jei ankstesniais metais nesusirinkdavo pilna kanklininkų klasė, tai šiemet jų turime pakankamai, tačiau pritrūkom akordeonistų, - stebėjosi jis. –  Sulaukėme  daug tėvų skambučių dėl priėmimo į Choreografijos skyrių pratęsimo. Kadangi sprendimą dėl skyriaus steigimo rajono taryba priėmė tik gegužės 31 dieną, ne visi tėvai žinojo apie priėmimą. Galime priimti 20, o prašymų buvo pateikta tik 12, tai rugsėjo mėnesį į šį skyrių planuojame skelbti papildomą priėmimą.“

Kaip kiekvienais metais, taip ir šiemet,  populiariausia - fortepijono klasė. Nors į ją buvo priimta 15 moksleivių, tačiau visi norintys vis tiek netilpo. Chorinio dainavimo mokysis  septyni, pučiamųjų klasėje  - keturi,  smuiko klasėje – trys, lietuvių liaudies instrumentų klasėje – keturi nauji mokiniai.  Meno mokyklos direktoriaus teigimu, į akordeono klasę, kaip ir į Dailės skyrių, kur šiuo metu priimta 16 menui prijaučiančių naujokų, dar galima priimti po keturis mokinius.   

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos