baneris leidinys

palukaitieneGegužės 28 dieną Šakių „Žiburio“ gimnazijos ekonomikos, verslo ir vadybos technologijų mokytoja Daiva Palukaitienė buvo viena iš dešimties šalies pedagogių, pakviestų į susitikimą su ūkio ministru Rimantu Žyliumi ir VšĮ „Lietuvos Junior  Achievement“  direktoriumi Eugenijumi Savičiumi.

Nuotr. D.Palukaitienei buvo malonu gauti Padėką iš ūkio ministro rankų, tačiau svarbiausias jos darbo įvertinimas – mokinių rezultatai.  

D.Palukaitienės teigimu, šis renginys vainikavo gražų VšĮ „Lietuvos Junior  Achievement“  (LJA) ir Ūkio ministerijos bendradarbiavimą,  propaguojant Lietuvos jaunimo verslumo idėjas, kuriant ir vykdant LJA įgyvendinamus projektus, skatinant verslo įmonių dalyvavimą jaunimo verslumo ugdymo programose. Ūkio ministras, apžvelgdamas metų rezultatus, dešimčiai Lietuvos mokytojų, tarp jų ir D.Palukaitienei, įteikė Padėkos raštus už jų indėlį  ugdant jaunosios kartos verslumą. LJA direktorius  dėkojo jiems už dalyvavimą jaunimo verslumo ugdymo projektuose, kuriant mokyklose bandomąsias verslo bendroves.
 
„Be abejo, malonu atsiimti Padėką iš ministro rankų, bet, vis dėlto, tikrasis džiaugsmas ir svarbiausias įvertinimas yra mokinių rezultatai, - tikino mokytoja. - Džiugu, kad šiuo metu gimnazistų komanda nesnaudžia, o sėkmingai dalyvauja jau kitame verslumo skatinimo projekte LIFTAS, kurį organizuoja DNB bankas. Jie jau „pakilo liftu“  į antrąjį etapą, savo gido  Dariaus Stankaičio padedami kuria verslo planą konkurso pateiktai  idėjai įgyvendinti.“

Diskusijų metu su Ūkio ministru D.Palukaitienė pasidžiaugė, kad jos mokiniai ne tik realizuoja savo gebėjimus  mokomosiose bendrovėse, bet jau ir rimtą verslą išbando. „Klausydamiesi  apie Lauryno Stankaičio startą versle, susirinkusieji ypač žavėjosi tuo, kad jaunimo verslumas auga ne kokiame nors didmiestyje, bet mažame provincijos miestelyje“, - pasakojo ji.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos