baneris leidinys

Apgadino
Lapkričio 30 d. į policiją kreipėsi Šakių seniūnijos seniūnas, nes tą pačią dieną apie 8 val. pastebėta, jog nuo lango rėmo atplėšus medžių drožlių plokštę buvo įsibrautą į Šakių seniūnijai priklausančias dirbtuves, esančias Šakiuose Kęstučio gatvėje, ir išvarytas sunkvežimis GAZ SAZ 3507, kuris paliktas apgadintas lauke šalia dirbtuvių esančioje teritorijoje. Nuostolis 100 eurų.   

Smurtavo
Gruodžio 1 d. namuose, esančiuose Šakiuose Šaulių gatvėje, sutuoktinis (84 m.) smurtavo prieš savo sutuoktinę (83 m.), kuriai medikai nustatė nosikaulio lūžį.
 
Pavogė
Gruodžio 1 d. apie 11 val. vyriškis (81 m.) atėjęs į savo garažą, esantį Šakiuose Kęstučio gatvėje, pastebėjo, kad iš garažo dingęs pareiškėjui priklausantis automobilis NISSAN MICRA (1994 m. laidos). Automobilis buvo neužrakintas, užvedimo rakteliai buvo padėti automobilio salone ant priekinės panelės. Kartu su automobiliu dingo automobilio registracijos liudijimas, pareiškėjo vairuotojo pažymėjimas, techninės apžiūros ir draudimo dokumentai, kurie buvo laikomi automobilio salone. Nuostolis 550 eurų.

Gruodžio 2 d. į policiją kreipėsi vienos bendrovės direktorius ir pranešė, kad šių metų lapkričio 26–27 dienomis neaiškiomis aplinkybėmis dingo įmonei priklausantis mobiliojo ryšio telefonas GETNORD ONYX su Omnitel ryšio operatoriaus SIM kortele. Nuostolis 350 eurų.

Gruodžio 2 d. apie 14 val. moteris (55 m.), gyvenanti Šakiuose Vytauto gatvėje, namuose pasigedo 150 eurų, kurie buvo laikomi piniginėje, įdėtoje į rankinę.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos