baneris leidinys

Dingo
Vasario 8 d. policija gavo Kidulių seniūnijos socialinės darbuotojos pranešimą, kad šių metų vasario 7 d. apie 23 val. iš savo namų, esančių toje pačioje seniūnijoje, išėjo ir iki šiol negrįžo septyniolikmetė. Jos buvimo vieta nėra žinoma.

Apiplėšė
Vasario 9 d. apie 18 val. Gelgaudiškio seniūnijos Daukantiškių kaime  į namą, šeimininkui (46 m.) atidarius duris, užėjo du jaunuoliai (vienas iš matymo pažįstamas), kurie, grasindami jam peiliu, pagrobė mobiliojo ryšio telefoną, grandininį pjūklą ir televizorių. Nuostolis – 410 eurų.
 
Mirė
Vasario 9 d. apie 18 val. Šakių seniūnijos Šilgalių sodų bendrijose, savo namuose, rastas miręs vyras (50m.). Ant veido pastebėtos kelios kraujosruvos. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas pristatytas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR TM Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Pavogė
Vasario 10 d. policija gavo pranešimą, kad iš Šakiuose V. Kudirkos gatvėje esančios parduotuvės pavogta 63 vienetai momentinių loterijos bilietų, kurių vertė 134 eurų.

Išdaužė
Vasario 10 d. Kriūkų seniūnijos Eiginų kaimo gyventojas (44 m.), pranešė policijai, kad apie 10 val.  išdaužtas jam priklausančio automobilio „Peugeot“ galinio lango stiklas. Automobilis stovėjo Kriūkų miestelyje Darbininkų gatvėje. Nuostolis 200 eurų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos