baneris leidinys

Mirė
Sausio 12 dieną, apie 6.50 val., savo namuose, Antkalniškių kaime, Plokščių seniūnijoje, buvo rastas lovoje pilietės V. K. (gim. 1968 m.) lavonas.  

Sausio 13 dieną, apie 3 val., savo namuose, esančiuose Kriūkų miestelio Šilo gatvėje, virtuvėje sukniubo ir mirė pilietis V. G. (gim. 1958 metais).  

Sausio 15 dieną savo namuose rastas piliečio J. D. (gim. 1946 m.), gyvenusio Kidulių seniūnijos  Gudlaukio kaime, lavonas. Vyriškis rastas gulintis gyvenamojo namo kambaryje ant lovos, be išorinių smurto žymių.

Sausio 15 dieną policija gavo pranešimą, kad prie vietinės reikšmės kelio, vedančio nuo Gelgaudiškio seniūnijos priešgaisrinio punkto į Dabitų kaimo vandens bokštą, pievoje rastas gulinčio ant žemės K. M. (gim. 1958 m.), gyvenusio Gelgaudiškio seniūnijos Dabitų kaime, lavonas be išorinių smurto žymių. Šalia lavono stovėjo K. M. priklausantis automobilis „VW Golf“.

Mirties priežasčiai nustatyti visų mirusiųjų kūnai pristatyti į Valstybinės teismo medicinos tarnybos prie LR TM Jurbarko ekspertinį poskyrį.

Apvogė butą

Sausio 11 dieną šakietis A. D., gyvenantis V. Kudirkos gatvėje, grįžęs į savo butą, pastebėjo, kad sugadinta buto durų spyna ir patekta į vidų. Iš buto pavogti auksiniai papuošalai ir laikrodis, kurie priklausė J. S., gyvenančiai Vokietijoje ir anūkei G. S.,  gyvenančiai tuo pačiu adresu. Bute signalizacija įrengta nebuvo, padaryta turtinė žala tikslinama.

Vogė šieną ir runkelius

Gruodžio 22 dieną,  apie 5.30 val., V. G. pastebėjo, kad iš jai priklausančios sodybos, esančios Topolių gatvėje, Griškabūdžio mietelyje, užrakintame ūkiniame pastate, esančios daržinės ir bulvinės, dingo 100 vienetų presuoto šieno kitkų ir 15 maišų runkelių.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos