baneris leidinys

pastas
Praėjusį penktadienį su savivaldybės administracijos vadovais susitiko AB Lietuvos paštas atstovės, pristačiusios numatomą pertvarką, kuri palies ir mūsų rajono kaimo paštus. Tiesa, kadangi klausimų būta daugiau nei atsakymų, jau artimiausią savaitę, liepos 2 d., bendrovės atstovai turėtų dalyvauti seniūnų pasitarime bei išsamiau pristatyti numatomą pertvarką.

„Įgyvendinus mobilaus laiškininko projektą, kaimiškų vietovių paštai bus pertvarkomi, miesto paštai liks nepakitę: 11 kaimo paštų bus pertvarkoma, Šakių, Kudirkos Naumiesčio, Gelgaudiškio ir Lukšių paštai liks nepakitę. Šakių rajone veiks 12 mobilių laiškininkų“, – informuojama pranešime spaudai.
 
Mero pavaduotojas Darius Jakavičius kalbėjo, kad visgi numatoma pertvarka jam nuskambėjo socialiai gana jautriai, nes iš 21 paštininko turėtų likti tik 12 mobilių laiškininkų.

„Mus tai suneraminto, tai liečia mūsų žmones, išsakėme nuogąstavimus, tai pamatysime, ką paaiškins liepos 2 d. susitikime“, – sakė vicemeras.

Pašto atstovai informuoja, kad, įvedus mobilaus laiškininko projektą, nereiškia, kad Šakių rajono kaimiškų vietovių gyventojai liks be pašto paslaugų – metus vyks pereinamasis laikotarpis, kad gyventojai priprastų prie pokyčių: įprastas paštas jų miestelyje dirbs trumpiau, jo patalpose tam tikromis valandomis lauks mobilus laiškininkas, kuris suteiks visas pašto paslaugas. Po pereinamojo laikotarpio liks tik minėti centriniai paštai, iš kurių kasryt pas gyventojus išvyks mobilūs laiškininkai.

Įgyvendinus šį projektą, rašoma pranešime spaudai, klientai lengviau gaus pašto paslaugas, nes patiems nebereikės eiti į pašto skyrių – laiškininkas atvažiuos pas juos į namus, darbuotojams padidės darbo etatai, jie gaus naujus tarnybinius automobilius ir išmaniąsias planšetes, tad visos operacijos vyks sklandžiau ir greičiau, tad raminama, esą gyventojai didesnio pokyčio nepajus.

„Kiek į mūsų nuogąstavimus bus atsižvelgta, sunku pasakyti, nes tai valstybės įstaiga, ji apskritai su mumis neprivalo derinti“, – mintimis spaudos konferencijos metu dalijosi meras Edgaras Pilypaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos