baneris leidinys

haase_irenaSpecialiai sudaryta komisija keletą mėnesių tyrė, aiškinosi bei pateikė išvadas dėl UAB „Šakių vandenys“ veiklos. Bendrovės vadovas Vaidas Litinskas komisijos darbą vertina labai gerai, nors ne su visomis išvadomis sutinka. Tiesa, po jomis nepasirašė vienintelė komisijos narė Irena Haase. Kodėl?

„Nepasirašiau tik todėl, kad per vėlai buvau įtraukta į komisiją ir nedalyvavau visuose posėdžiuose“, - tikino tarybos narė. Ji nemano, kad išvados parengtos netinkamai. Priešingai. Pasak I. Haase, jei įmonė atsižvelgs į patarimus, jos padės bendrovei bristi iš nesėkmių liūno.

UAB „Šakių vandenys“ vadovas V. Litinskas su komisijos išvadomis buvo supažindintas praėjusį trečiadienį. Pasak jo, komisijos darbas itin naudingas. „Labai gerai, nes apskritai pirmą kartą buvo pripažinta, kad tikrai yra problemų, tokių kaip lietaus vanduo, ir jas reikia spręsti“, - tikino vadovas. Nors patį komisijos darbą V. Litinskas vertina itin teigiamai, su kai kuriomis išvadomis, jis nelinkęs sutikti. Visi šie niuansai buvo aptarti darbinio rajono valdžios atstovų ir bendrovės vadovybės susitikimo metu. V. Litinsko vadovaujama bendrovė, kalbant apie valdomą turtą, turi daugiau ambicijų, tad vadovas mano, jog komisija šiam dalykui skyrė per mažai dėmesio ir numatomų lėšų. Be to, V. Litinską šiek tiek neramina, kad komisija numatė, jog bendrovei artimiausiais metais nereikėtų imti naujų banko paskolų. Tačiau dėl to V. Litinskas situacijos nedramatizuoja ir tikina, kad kol kas visiems numatytiems darbams lėšų pakanka, o kaip bus ateityje, parodys laikas. Svarbiausia, kad atsirado produktyvus dialogas tarp rajono valdžios ir UAB „Šakių vandenys“.

Apie komisijos išvadas bei pasiūlymus rašėme lapkričio 8 dienos publikacijoje „Po kelių mėnesių darbo – išvados ir pasiūlymai“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos